احضار پوری حسینی پاک‌ترین مدیر روحانی ، به اتهام بدهی ۱۴۰میلیاردی

71
احضار پوری حسینی پاک‌ترین مدیر روحانی ، به اتهام بدهی 140میلیاردی
احضار پوری حسینی پاک‌ترین مدیر روحانی ، به اتهام بدهی 140میلیاردی

پوری حسینی رییس ستاد انتخاباتی حسن روحانی در اذربایجان شرقی و رییس سازمان خصوصی سازی در دولت روحانی به دادسرای اردبیل به اتهام بدهی ۱۴۰میلیارد ریالی بابت خرید مجتمع گوشت اردبیل!

دادستان عمومی و انقلاب استان اردبیل با اشاره به احضار پوری حسینی، رییس سازمان خصوصی‌سازی به دادسرای اردبیل گفت: مشخص شده که بیش از ١٤ میلیارد ریال بدهی در رابطه با مجتمع گوشت اردبیل وجود دارد.

میرعلی اشرف عبدالله پوری حسینی، رئیس ستاد انتخاباتی حسن روحانی در آذربایجان شرقی در سال‌های ۹۲ و ۹۶ که از زمان روی کار آمدن دولت تدبیر و امید بر صندلی ریاست سازمان خصوصی‌سازی نیز تکیه زده است، بارها با تاکید فراوان گفته که مجتمع گوشت اردبیل هیچ‌گونه بدهی ندارد، به تازگی دادستان اردبیل از اثبات بدهی ۱۴۰میلیارد ریالی در رابطه با خرید مجتمع گوشت اردبیل و همچنین احضار پوری حسینی به دادسرای اردبیل خبر داده است.

بر این اساس ناصر عتباتی در جمع خبرنگاران با اشاره به ارسال نتیجه کارشناسی مجتمع گوشت اردبیل به دادسرا گفت: مشخص شد که بیش از ١٤میلیارد ریال بدهی دراین رابطه وجود دارد.

وی با اشاره به احضار پوری حسینی، رئیس سازمان خصوصی‌سازی به دادسرای اردبیل برای بررسی موضوع افزود: بنابر پیگیری‌ها و نظرات کارشناسی، رقم بدهی از بابت خرید مجتمع گوشت اردبیل به بانک ملی استان اثبات شد.

توکلی با بیان اینکه نحوه به کارگیری رئیس کنونی سازمان خصوصی‌سازی نمونه‌ای از پدیده درهای چرخان در اقتصاد ایران است، عنوان کرد: در حال حاضر از این شخص به محاکم قضایی کشور اعلام جرم شده و این در حالی است که با فرافکنی و بازی با کلمات همچنان فرار به جلو می‌کند.

این در حالی است که رئیس کنونی سازمان خصوصی سازی در معرض تغییر و تعقیب قرار گرفته است.

گفتنی است به تازگی مطلبی به نقل از رئیس سازمان خصوصی‌سازی بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان قرار گرفته بود که در آن پوری حسینی با تاکید براینکه بنده فعال‌ترین، پاک‌ترین و شجاع‌ترین مدیر دولت‌های یازدهم و دوازدهم هستم، گفته بود: وظیفه سازمانی و قانونی خود را باتمام وجود انجام داده‌ام و به خود در راستای اجرای وظایف قانونی در زمینه خصوصی سازی نمره ۲۰ می‌دهم.

یادآوری میشود؛ روز دهم دیماه سال جاری«بیگی» نماینده مجلس گفته بود: به دنبال درخواست نمایندگان رئیس دستگاه قضا و دادستان کل‌ کشور برای دسترسی به رئیس سازمان خصوصی‌سازی به منظور پاسخ به سوالات و ابهامات در رابطه با روند واگذاری شرکت‌های دولتی و ارائه مدارک و مستندات متقن با دستور بازپرس رئیس سازمان خصوصی‌سازی از کشور ممنوع‌الخروج شده است.

ثروت مردم ایران کجاست؟ دزدی و اختلاس از زمان حضور خمینی تا امروز ادامه…

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy