مشهد – درگیری خونین در اولین روز سال ۱۳۹۸ کشته شدن دو پلیس مزاحم

2940

صبح روز گذشته اولین درگیری مسلحانه سال ۹۸ در مشهد اتفاق افتاد در این درگیری خونین ۴نفر کشته شدند.

در پی گیر دادن پلیس به یک زن و شوهر در روز اول فروردین وعید ! شوهر عصبانی شد و هر دو پلیس را کشت و سپس اقدام به کشتن همسر و خودش نمود و به زندگی خانوادگیش در نخستین روز سال پایان داد.

حکومت آدمکش که نمیتواند شادمانی مردم را تحمل کند مامورین گشت و .. را برای آزار و اذیت مردم به کوچه و خیابان روانه و توجیه میکند. تمام خودکشی‌ها و خودسوزی‌ها را به دلیل اختلاف خانوادگی قلمداد میکند تا خود را از مصیبتی که برای مردم فراهم نموده است مبرا کند.

به همین دلیل بود که محمد کاظم تقوی، فرمانده انتظامی خراسان رضوی در توضیح این درگیری خونین و قتل چهار نفر در مشهد گفت: دو تن از ماموران نیروی انتظامی در مشهد کشته شدند.

خبرگزاری حکومتی فارس هم روز پنجشنبه اول فروردین به نقل از این مقام نیروی انتظامی ایران نوشت: «صبح امروز در پی گزارش اختلاف خانوادگی در مشهد ماموران کلانتری سناباد در محل حاضر شدند.

به محض رسیدن ماموران انتظامی به محل، با شدت گرفتن اختلاف و تنش، مرد جوان مسلح دیوانه‌وار به سمت همسرش و دو مامور پلیس تیراندازی کرد که در نتیجه دو نیروی پلیس کشته شدند و همسر این فرد نیز جان خود را از دست داد.

فرد مسلح نیز در ادامه با شلیک گلوله به زندگی خود پایان داد.»

مردم تحمل خود را از دست داده‌اند فقر به اندازه کافی مردم را به ستوه‌ آورده است و با اندکی فشار بیشتر چون بشکه باروتی منفجر میشوند!

این قتل اعتراضی در اولین روز سال۹۸ اثبات حرفهای خامنه‌ای است که بارها گفته !است سال ۹۸ برایش ترسناک است.

فیلم دیگر این درگیری در کانال تلگرام ما

لینکهای مشابه

تیراندازی مرگبار یک سرباز به افسر مافوق در کرج؛ خودکشی ضارب

دومین حمله مسلحانه تیراندازی و آتش زدن درب حوزه علمیه وابسته به اطلاعات اهواز

حمله مسلحانه راننده تاکسی خشمگین به ساختمان شهرداری با سلاح ژ۳

فیلم دیگر این درگیری در کانال تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy