ضربه ای مهم بر دستگاه ارتباطی سپاه، فعالیت شرکت نوکیا در ایران متوقف شد

43
ضربه ای مهم بر دستگاه ارتباطی سپاه، فعالیت شرکت نوکیا در ایران متوقف شد
ضربه ای مهم بر دستگاه ارتباطی سپاه، فعالیت شرکت نوکیا در ایران متوقف شد

شرکت نوکیا اعلام کرد دیگر برنامه‌ای برای فعالیتهای جدید در ایران ندارد و این ضربه مهمی بر پیکر ارتباطی سپاه پاسداران محسوب میشود.

بنا به گزارشات بسیاری از جوانان قیام با استفاده از تکنولوژی و وسایل ارتباطی نوکیا توسط سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات دستگیر، شکنجه و سربه نیست شده اند.

شرکت فنلاندی نوکیا سازنده تجهیزات ارتباطات رادیویی در گزارش سالانه خود اعلام کرد که در سال ۲۰۱۹ هیچ تجارت جدیدی در ایران نخواهد داشت.

غول فنلاندی نوکیا در گزارش سالانه خود با اشاره به مشکلات خود در مواجهه با تحریم‌های آمریکا و سیاست‌های تجاری متناقض اروپا، اعلام کرد که در سال ۲۰۱۹، هیچ برنامه‌ای برای به راه انداختن تجارت جدید در ایران ندارد.

نوکیا در گزارش سالانه ۲۰- اف خود اعلام کرد: چهارچوب‌های قانونی متناقض اتحادیه اروپا و آمریکا در مورد فعالیت‌های تجاری در ایران، در آینده بسیار پیچیده‌تر خواهد شد و برای نوکیا به عنوان یک شرکت اروپایی تطبیق پیدا کردن با قوانین متضاد سیاست خارجی آمریکا و اتحادیه اروپا، بسیار چالش‌برانگیز خواهد بود.

در گزارش نوکیا آمده است: هرچند ما فعالیت‌های تجاری خود را به طور مداوم ارزیابی می‌کنیم، درحال حاضر تمایلی به قبول هیچ کسب‌وکار جدیدی در ایران برای سال ۲۰۱۹ نداریم.

لینکهای مرتبط

درگیریهای مجلس به دلیل عدم ارائه راه‌حل برای برون‌رفت از سیاه‌چاله اقتصادی

نگرانی شدید کارشناسان اقتصادی رژیم ایران از ورژن جدید تحریم‌های آمریکا

پاناما در یک ضربه اقتصادی ۶۰کشتی ایرانی را از حمل پرچم پاناما محروم‌کرد

کانال تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy