راجرز فدرر و رافائل نادال بعد از سال ۲۰۱۷ برای اولین با هم مسابقه خواهند داد

11
راجرز فدرر و رافائل نادال بعد از سال 2017 برای اولین با هم مسابقه خواهند داد
راجرز فدرر و رافائل نادال بعد از سال 2017 برای اولین با هم مسابقه خواهند داد

راجرز فدرر و رافائل نادال بعد از سال ۲۰۱۷ برای اولین بار در ایندین ولز با هم مواجه خواهند شد و مسابقه خواهند داد. بر اساس گزارش ایندیپندنت، ۱۶ مارس ۲۰۱۹، نادال در ست دوم مسابقه سومش به دلیل مشکل جسمی و مراقبت پزشکی بازی را متوقف کرد اما در نهایت با کامیابی به نتیجه ۷ بر ۲ پیروزی را از آن خود کرد.

از طرفی راجرز فدرر نام‌آور مقام ۱۰۰ در دبی، بازی آخر خود را با پیروزی در برابر پل هابرت هارککز جوان، با دو ست ۶ بر ۴ تمام کرد.

هم اکنون با مواجهه راجرز با نادال در روز شنبه، این سوال پیش می‌آید که آیا نادال با قدرت تمام در برابر راجرز مواجه خواهد شد و با تلاشی که نادال دارد؛ جواب قطعا مثبت است.

نادال سی و نهمین مسابقه سخت خود را با راجرز خواهد داشت.

لازم به توضیح است که قضیه راجرز فرق دارد، چون او تاکنون توانسته در تمام پنج مسابقه خود از سال ۲۰۱۴ تا این لحظه، پیروز شود.

آخرین مواجهه این دو رقیب سرسخت در اکتبر سال ۲۰۱۷ در شانگهای بود که راجرز، در دو ست بازی ۶ بر ۴ و ۶ بر ۳ پیروز مسابقه شد.

نادال در گفت‌وگو با آمازون پریم گفت: «در بازی آخرم مشکل زانو داشتم که کارم را سخت کرد اما در نهایت بر مشکلم غلبه کردم و پیروز شدم. خوشبختانه برای نیمه نهایی ها می‌توانم خودم را آماده کنم. امیدوارم بتوانم با تمام نیرو ظاهر شوم و مسابقه خود را بازی کنم.»

راجرز فدرر، قهرمان بازیهای تنیس دبی شد و عنوان ۱۰۰ را از آن خود کرد

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy