سوءنیت سپاه پاسداران در کاشت درختهای کاج در محوطه

113
سوءنیت سپاه پاسداران در کاشت درختهای کاج در محوطه به روایت فدوی
سوءنیت سپاه پاسداران در کاشت درختهای کاج در محوطه به روایت فدوی

سوءنیت سپاه در کاشت درخت کاج در سخنرانی هماهنگ کننده سپاه برملا شد فدوی گفت: امروز در محوطه ستاد سپاه گله‌های ۵۰۰ تایی شکار را می‌بینیم، علاوه بر این، ۱۰۰ هکتار محوطه ستاد سپاه زیتون‌کاری شده است.
اما در کشوری که ۴۹ درجه اختلاف دما وجود دارد، نباید فقط یک‌نوع درخت آن‌هم کاج کاشته شود؛ کاشت این درخت با سوءنیت صورت گرفته است.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه گفت: در مراسم روز درختکاری که امروز ( سه شنبه) جغرافیای ایران به گونه‌ای است که ۴۰ درجه اختلاف دما در آن وجود دارد، اما در این جغرافیا در سراسر رده‌های تابعه سپاه در کل کشور، فقط یک نوع لباس مورد استفاده پاسداران قرار می‌گیرد که نشان می‌دهد، اشکالی در این زمینه وجود دارد.

کاشت این درخت با سوءنیت صورت گرفته است؛ چون این درخت برای جغرافیای کشور نیست؛ پس اگر متناسب با جغرافیای ایران درخت کاشته شود، نتایج بسیار خوبی را شاهد خواهیم بود.

 فدوی افزود: امروز در محوطه های تحت پوشش گله‌های ۵۰۰ دام شکار را می‌بینیم؛ در حالی که در مناطق دیگر این تعداد شکار دیده نمی‌شود؛ علاوه بر این، ۱۰۰ هکتار محوطه ستاد سپاه زیتون‌کاری شده است؛ چون سپاه در حفظ محیط زیست بسیار کوشاست.

وی گفت: بنا بر ابلاغیه ستاد کل نیرو‌های مسلح، هیچ‌یک از بخش‌های نیرو‌های مسلح نباید درخت کاج بکارند و به جای این درخت، باید درختان مثمر کاشته شود.

معاون هماهنگ کننده سپاه افزود: در گذشته کشور تعیین‌کننده قیمت محصولات کشاورزی مثل گندم بود، ولی اکنون به دلیل نفوذ سیستم‌هایی که ربطی به کشورمان ندارد، واردکننده محصولات کشاورزی شده‌ایم؛ لذا باید سیستم‌هایی را که ربطی به کشورمان ندارد، کنار بگذاریم؛ هرچند برخی عصبیت‌های جاهلی وجود دارد که به‌نوعی می‌کوشند تا نگهبان سیستم‌های مورد اشاره باشند.

فدوی تأکید کرد: در سراسر رده‌های تابعه سپاه در کل کشور، فقط یک نوع لباس مورد استفاده پاسداران قرار می‌گیرد که نشان می‌دهد، اشکالی در این زمینه وجود دارد. وقتی در جای کوچکی موضوع لباس باید متفاوت باشد در بخش کشاورزی هم باید این‌گونه باشد.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy