با پایان یافتن دوران رقصیدن با ملاها مدیا بنجامین عامل آخوندها بازداشت شد

105
پایان دوران رقصیدن با ملاها، مدیا بنجامین عامل آخوندها بازداشت شد
پایان دوران رقصیدن با ملاها، مدیا بنجامین عامل آخوندها بازداشت شد

دو عامل آخوندها میدیا بنجامین و آن رایت در فرودگاه توسط اف بی آی بازجویی شدند.

میدیا بنجامین مزدور رژيم آخوندی که به همراه یک مزدور دیگر به نام “ان رایت” اخیرا به ایران سفر کرده و با آخوندها و نهادهایی که در لیست تحریمها و تروریستی آمریکا قرار دارند، ملاقات کرده بود عنصر مشکوک شناخته شد.

این دو عامل آخوندها با موسسات تروریستی از جمله افق نو، در ارتباط قرار گرفته بودند. و به همین دلیل بعد از بازگشت به آمریکا در فرودگاه توسط اف بی آی مورد بازجویی و تفتیش کامل قرار گرفته‌اند.

بنجامین عامل آخوندها گفته: «نه تنها من و “ان رایت” را به بازرسی ثانویه بردند، بلکه پس از آن مأموران اف‌بی‌آی به سراغ ما آمدند.

آن‌ها پرونده‌ای از آنچه ما انجام داده بودیم همراه داشتند. آن‌ها اطلاعاتی در مورد تحریم‌های ایران، سیاست دولت ایالات متحده در قبال ایران، مسئله ثبت نام به عنوان عامل خارجی و صدور کیفرخواست علیه گروه‌های ایرانی (ازجمله افق نو) را مطرح کردند.

بیشتر

اعتراض یک آمریکایی با تی شرتی به زبان فارسی!

اعتراض فعال زن آمریکایی به سخنرانی ضدایرانی برایان هوک [مسئول امور ایران در وزارت خارجه آمریکا] در اندیشکده هادسون با تی‌شرتی که به زبان فارسی برروی آن نوشته شده بود: صلح با ایران

این زن مدیا بنجامین عامل آخوندها است که سابقه طولانی در حمایت از حکومت آخوندی دارد. او بارها به ایران در سالیان گذشته سفر کرده است، یک کارشناس ثابت برای رسانه های جمهوری اسلامی است که به عنوان یک آمریکایی حرفهای مورد نظر آخوندها را میزند.

سال ۹۳ در مصاحبه با تسنیم ارگان نیروهای قاسم سلیمانی شعارهای ضد عربستان و سیاستهای آمریکا و مخالفت با تروریست نامیدن دیکتاتوری آخوندی را تبلیغ میکند.

در مصاحبه دیگر با تسنیم با تیتر ایران کلید حل مشکلات منطقه است مصاحبه میکند.

لینک مرتبط

خیلی سریع هویت مدیا بنجامین مزدور آخوندها در جلسه برایان هوک لو رفت

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy