تصاویر دردناک درگیری مردم با هم در صف گوشت منجمد در اماکن توزیع گوشت

167

این دعوا و درگیری روز ۱۸ اسفند در صف گوشت منجمد در بازارچه اقتداری بومهن اتفاق افتاده است یعنی درست همان روزی که پرونده بزرگترین اختلاس دنیا رونمایی میشود یعنی درست روزی که رقم جدید اختلاس باور نکردنی ۶/۶۵۶/۰۰۰/۰۰۰ یورو را بالا می‌ آورند. این میزان در تبدیل به دلار  نزدیک به ۸ میلیارد دلار میشود.

متهمینی که دستگیر میشوند و تماما مهره‌های حکومتی هستند از بابک زنجانی بسیجی ولایت گرفته تا همین مرجان شیخ الاسلام که سر در آخور سپاه پاسداران و قرار گاه های آن داشت.

سر تا پای حکومت دزد و قاتل است خود خامنه‌ای سومین ثروتمند جهان است او رقیب بیل گیست است.

در فهرست هشت نفر اول ثروتمندترین افراد جهان ۲۰۱۹ اسم جف بزوس و خانواده، ۱۳۱ میلیارد دلار، آمریکا،  بیل گیتس، ۹۶.۵ میلیارد دلار، آمریکا و علی خامنه ای، ۹۵ میلیارد دلار، ایران دیده میشود.

فردی که فقط پنج کلاس سواد دارد و در ۵۰ سال گذشته حتی یکروزهم کار نکرده و در دوران جوانی با روضه خوانی و قران خوانی زندگی خودرا می گذرانده و از اقتصاد هم هیچ چیز سرش نمی شود، چطور به این ثروت ۹۵ میلیارد دلاری رسیده است؟

در حالیکه مردم درگیر صف گوشت و شکر و مرغ و .. هستند و رقم‌های اختلاس ملاها سر به فلک میزند .

هموطنانمون فقط سر گوشت یقه همدیگر را نگرفته بودن که آنهم اتفاق افتاد! مردم را به خود مشغول میکنند تا اموالشان را بدزدند و برای زندگی مرفه در کشورهای دیگر فرار کنند.

این درگیریها هرگز نباید بین مردم اتفاق بیفتد. این درگیریهای خنده شحنه در قبر است و خنده قاتلان مردم در مسند قدرت، درگیری باید با عاملان این وضعیت باشد نه با قربانیان

نظام دقیقا همین را می‌خواد، مردم را گرسنه نگه میدارد و مردم هم برای زنده ماندن به جان هم بیوفتن و از آن طرف به چپاول و غارتگری می‌پردازد.

هجوم مردم به صف های عرضه گوشت در نمایشگاه بهاره!!!

نگاه کنید که مردم  که از درو دیوار میرن بالا

برای دوکیلو گوشت یخ زده، چند هزار نفر؛ را ساعتها در صف منتظر نگه میدارن،‌ آخرشم به ی سری نمی رسه!

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy