ایران؛ اقدام غیر‌انسانی تیغ کشی روی سر دانش آموزان توسط مدیر روانی + عکس

73
ایران - اقدام غیر‌انسانی تیغ کشی روی سر دانش آموزان توسط مدیر روانی
ایران - اقدام غیر‌انسانی تیغ کشی روی سر دانش آموزان توسط مدیر روانی

تیغ کشی مدیر روانی یک مدرسه ابتدایی در شوش باعث اعتراض اولیای دانش‌آموزان مدرسه رقیه روستای سخی شوش شد.

اولیای دانش آموزان تیغ کشی مدیر را یک اقدام تنبیهی دانسته و گفتند مدیر با این کارش نزدیک عید، کودکان آنها را دپرس کرده است.

تیغ کشی مدیر و خراب کردن موی سر کودکان دبستان رقیه روستای سخی (شوش خوزستان) باعث اعتراض شدید والدین و آزار دانش‌آموزان شده است.

اهالی روستا می گویند دانش آموزان روستای سخی از تکرار چندین باره  تیغ کشی مدیر مدرسه ناراضی اند و این اقدام باعث شده عزت نفس و اعتماد بنفس دانش آموزان زیر سوال برود.

چنانی یکی از ساکنان روستای سخی می گوید: چندین بار به مدیر مدرسه گفتیم و در جلسه اولیا و مربیان هم مطرح کردیم ولی ایشان به اعتراض ما توجه نکرده و این عمل زشت را تکرار می کند.

وی افزود: این رفتار موجب ناراحتی دانش آموزان و اولیای آنها شده و بعضی از آنها با مراجعه به اداره آموزش و پرورش و مدرسه مراجعه کردند ‌و اعتراض و ناراحتی خود را اعلام کردند.

اولیای دانش آموزان میگویند همه بچه‌هایشان را به سلمانی میبرند و برای عید موهای بچه‌ها را کوتاه میکنند مدیر با این اقدام و حشتناک به کرامت انسانی بچه‌ها توهین کرده و با این عمل زشت باعث ناراحتی بچه ها شده است.

این چندمین بار است که مدیر روانی دست به تیغ کاری روی سر بچه ها میکند و اعتراضات اولیا هم هیچ تاثیری نداشته است. اینطور که معلوم است این مدیر از عوامل حکومت و بسیجی است و کارش اذیت و آزار مردم است.

یکی از اولیا گفت افرادی که اعصاب ندارند نباید مدیر مدارس کشور باشند. این ها شکنجه گر هستند ولی مدیر مدرسه میشوند.

جای اینها در مدارس نیست! معلمانی مثل اسماعیل عبدی و محمود بهشتی و … به زندان برده میشوند بعد این اوباش را به عنوان مدیر سر کار می‌آورند.

لینکهای مشابه

مدیر مدرسه دانش‌آموز اوتیسمی را در اتاق حبس کرده است – شکایت پدر

با ضربات مدیر مدرسه دانش آموز کلاس هفتم بیهوش و روانه بیمارستان شد

حجاب اجباری و قیچی کردن موی دختران دانش آموز توسط مدیر مدرسه در اسلام…

سوزاندن ۵دانش آموز توسط معلم روانی به خاطر بازی در حیاط مدرسه

لحظه هولناک شنیدن خبر فوت پدر در دفتر توسط مدیر مدرسه + فیلم

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy