بازداشت پسر و دختر جوان به دلیل خواستگاری در مرکز خرید اراک + چند فیلم

196

با اینکه خواستگاری در اماکن عجیب برای دختران جوان به صورت یک سورپریز از طرف همسر آینده‌شان مورد استقبال اکثر مردم قرار گرفته و شایع شده است.

اما در ایران این کار به بازداشت عروس و داماد و زندانی کردن آنها، خوشی لحظه‌ای را به کامشان تلخ کرده و هر دو را بازداشت کردند.

 پسری وسط پاساژ اراک زانو زد و از دختر مورد علاقه خود خواستگاری کرد و صحنه‌ای زیبا را رقم زدند که با استقبال حضار روبرو شد.

دختر جوان خواستگاری خیابانی آقاپسر را  قبول کرد. تمامی کسانی که در این محل حضور داشتند از شادمانی این زوج جوان خوشحال شدند.

اما همین مساله کاملا شخصی باعث دستگیری این دختر و پسر شده است. حکومت واپسگرا و عقب مانده جمهوری اسلامی با هر نوع شادی و سرور و خوشحالی به هر دلیل و به هر شکلی مخالف است و با آن برخورد میکند.

خواستگاری عجیب روی تشک کشتی

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت:

در پی انتشار کلیپی از درخواست ازدواج مغایر با شئونات اسلامی، توسط دختر و پسری جوان در یکی از مراکز خرید در شهرستان اراک، با توجه به مطالبات مردم با ایمان و ولایتمدار شهرستان و با توجه به جریحه‌دار شدن عفت عمومی در این رفتار برگرفته از فرهنگ منحط غرب، بلافاصله برابر قانون بررسی موضوع در دستور کار پلیس امنیت عمومی استان قرار گرفت و این زوج جوان دستگیر و با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.

این دختر و پسر جوان که با یکدیگر که به شکل قانونی عقد کرده اند تا صدور حکم نهایی با قرار وثیقه، آزاد هستند. البته با انتصاب رئیسی بیشترش را هم باید منتظر باشیم.

خواستگاری جالب هوادار کلمبیا

خواستگاری نا موفق و دردناک یک پسر افغانی

اتفاقی که در برنامه زنده تلویزیون افغانستان افتاد و در این کشور جنجالی شد!!

مجری یک برنامه زنده تلویزیونی ناگهان از دختری که میهمان برنامه هست خواستگاری می‌کند و بلافاصله یک کشیده آب‌دار نوش جان می‌کند!

این مجری بخت برگشته گفته من فکر می‌کردم مثل کلیپ های پربازدید خواستگاری در اینترنت، بعد پیشنهاد من، دختر گریه می‌کند و بلافاصله می‌گوید؛ بله.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy