فرمانده جنگ اقتصادی چه خامنه‌ای باشد چه روحانی دیگه تمومه ماجرا

110
فرمانده جنگ اقتصادی چه خامنه‌ای باشد چه روحانی دیگه تمومه ماجرا
فرمانده جنگ اقتصادی چه خامنه‌ای باشد چه روحانی دیگه تمومه ماجرا

روز چهارشنبه ۱۵اسفند ۹۷ روحانی در سفر استانی خود به گیلان گفت که فرماندهی جنگ اقتصادی از طرف خامنه‌ای به او سپرده شده است.

روحانی گفت: «ما در شرایط عادی و معمولی نیستیم ما در شرایط جنگ اقتصادی و جنگ روانی هستیم».

«ما نیاز به یک فرمانده میدان جنگ داریم من از اردیبهشت خدمت مقام معظم رهبری… گفتم خود جنابعالی به‌عنوان رهبر نظام … فرماندهی جنگ را به عهده بگیرید و همه ما… در خدمت شما خواهیم بود… ایشون در جواب فرمودند هم شرایط شرایط جنگ است و من قبول دارم و همین جنگ نیاز به فرمانده دارد من قبول دارم و فرمانده این جنگ باید رئیس‌جمهور کشور باشد».

البته اینکه خود خامنه‌ای فرمانده جنگ باشد یا روحانی هیچ تفاوتی ندارد زیرا در بن‌بست موجود و زمانیکه هیچ راه حلی در پیش رو نیست هر فرماندهی جز شکست چیزی پیش رو ندارد و این تعارفات برای فرمانده جنگ بودند در جنگی است که تفنگهایش بی فشنگ و باروت و بی‌اثر است و کارایی در صحنه نبرد ندارند.

این در حالیست که در صحنه بین‌المللی باز هم عرصه بر رژیم تنگتر میشود دیروز  مایک پمپئو، وزیر خارجهٔ آمریکا، به‌طور جداگانه با وزرای خارجه فرانسه و انگلستان دربارهٔ رفتارهای شرورانهٔ رژیم ایران رایزنی کرد.

سیاست روز هم پرده دیگری از بدبختی‌های نظام را برداشت و نوشت: «اروپا برای همکاری با ایران شرایط موشکی و منطقه‌ای گذاشته است… برای اجرای اینس‌تکس هم پیوستن ایران به اف.ای.تی.اف را شرط کرده است».

روحانی  در لاهیجان به وضعیت بحرانی جمهوری اسلامی اعتراف کرد و گفت: ما در شرایط عادی و معمولی نبوده بلکه در شرایط جنگ اقتصادی و روانی هستیم مردم باید بداند در یک نبرد هستیم و عقب نشینی به معنای از دست دادن همه دستاوردهای انقلاب اسلامی (سقوط نظام) است.

روحانی گفت: اختلاف ما با آمریکا هم در این است که آمریکا می‌گوید به ۴۰ سال پیش بازگردید اما ما می‌گویم به عقب برنمی گردیم و مسیر پیشرفت استقلال و آزادی و مردم سالاری (سرکوب و اعدام و غارت اموال مردم) را ادامه می‌دهیم.

 پس ما امروز با آمریکا در یک اختلاف نظری نیستیم که نه قابل مذاکره و نه قابل مصالحه باشد. ما باید دشمن را به عقب برانیم.

همه گنده گویی‌های روحانی به یک طرف و تجمعات افزایش یابنده اعتراضی مردم به یکطرف زیرا در هنگامی که روحانی سخنرانی میکرد بیش از ده حرکت اعتراضی در جریان بود.

علاوه بر سه روز اعتصاب سراسری معلمین و علاوه بر اعتراضات ناگهانی کارگران و بازنشستگان فولاد اهواز و علاوه بر…  و هرچه مردم به پایان سال نزدیکتر میشوند اعتراضاتشان افزون میگردد.

اعتراضاتی که این روزها بیش از همیشه حکومت ملاها را میترساند.

ملاها از جامعه متلاطم میترسند و از مردمی که قیام می‌کنند بشدت وحشت دارند.

ملاها از ادامه دار شدن اعتراضات میترسند پس ادامه میدهیم

ملاها از امیدواری ما میترسند پس پرتوان تر از قبل مقاومت میکنیم.

نتیجه اینکه فرماندهی جنگ چه دست روحانی باشد چه دست خامنه‌ای ماجرا از دیماه سال قبل پایان یافته است و برای روزگار نوین آماده میشویم.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy