گزارشی از تخریب خانه دختر وزیر و گفتگوی تلفنی با همسر افسار پاره کرده‌اش

165

 گزارشی از تخریب خانه خانم نعمت زاده (دختر وزیر سابق) به همراه گفتگوی تلفنی همسرش با یک خبرنگار!

 توضیحات وکیل «شبنم نعمت‌زاده» دختر وزیر سابق صنعت برای راه ندادن رسانه‌ها به محل تخریب خانه موکلش

 تخریب ویلای شبنم نعمت زادە دختر وزیر سابق روحانی در لواسان یک دروغ برای انحراف افکار عمومی و در حاشیە امن قرار دادن دھھا ویلای غیرقانونی در ھمان منطقە لواسان است. در تصاویر دیدە میشود تنها پنجرەهای ویلا را شکستەاند!

اگر نظام یکبار در طول ٤٠ سال عمر خود میخواهد از خود صداقت نشان بدهد، ویلاهای غیر قانونی و غصبی فرزندان علی شمخانی، برادر روحانی و پاسدار جعفری را هم در لواسان تخریب کند.

 روز یکشنبه بخشی از ویلای لوکس شبنم نعمت‌زاده، دختر محمدرضا نعمت‌زاده وزیر سابق صنعت، که به‌صورت غیرقانونی در لواسان ساخته شده بود، تخریب شد.

این ویلا در چهار طبقه و در هر طبقه ۱۵۰ متر، مجوز ساخت داشته، اما عملاً به جای ۱۵۰ متر، حدود ۵۰۰ متر ساخت صورت گرفته و به خیابان نیز تعرض شده است!

 اما این سوال مهم همچنان باقی است که تخلفی تا این حد محرز و بزرگ، چگونه عملیاتی شده و ساخت ویلا چگونه با این میزان تخلف، پیش رفته است؟!

 کار به همین جا ختم نشد و در اوایل شهریور ۹۷، سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت که دختر یک وزیر سابق در ارتباط با پرونده‌ای که در دادسرا تشکیل شده بود، بازداشت شده است.

وی گفت که این دختر وزیر سابق به دلیل عجز از تودیع قرار وثیقه ۴۰۰ میلیارد تومانی بازداشت شده است.

بلافاصله در فضای مجازی این خبر منتشر شد که فرد بازداشتی شبنم نعمت‌زاده بوده و علت تشکیل پرونده برای وی نیز بدهی‌اش به شرکت‌های تولیدکننده دارو بوده است.

یکی از شاهدین میگوید: تخریب خانه در کار نبود در سر و ته ویلا کمی خرابکاری کردند و نامش را گذاشتند «تخریب» ! طرف بیش از هزار متر زمین را مصادره و ساختمان سازی کرده بود مامورین شهرداری دیوارها را زخمی کردند و رفتند.

اگر یک آلونک سازی مردم فقیر ایران بود لودر و بولدوزر برای تخریب می آوردند اما اینجا زخمی کردند یک وکیل پر رو هم آوردند که دفاع کنه از اینکه کسی نباید وارد خونه که حریم خصوصی بشه! حریم خصوصی مال دزدهاست؟

 برخی ماموران شهرداری کلنگ به دست در قسمت انتهایی ویلا ظاهر شده و به برخی دیواره ها در این بخش خسارت وارد کردد که مسئولان گفتند تخریب خانه بوده. گویا نوعی «باج خواهی» در کار بوده است و الا قانون مداری کجا و فرقه مافیایی حاکم بر ایران کجا!

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy