«هاشم خواستار» ؛ ملت قهرمان ایران که دریافته تنها راه نجات ایران آزادیست

42

 سید «هاشم خواستار» نماینده مبارز معلمان آزاده کشور جهت برگزاری تجمع اعتراضی در روز پنج شنبه ۱۶ اسفند توسط شاغلین و بازنشستگان مقابل ادارات آموزش و پرورش کشور، فراخوان داد.

وی در این فراخوان ضمن تشکر و سپاس از فرهنگیان و معلمانی که در اعتصاب سراسری شرکت جسته بودند از بازنشستگان  و شاغلین خواست که در روز پنجشنبه ۱۶ اسفند ۹۷ ساعت ده تا دوازده صبح در مقابل ادارات آموزش و پرورش کشور تجمع داشته باشند.

«هاشم خواستار» در آستانه سومین روز اعتصاب سراسری معلمان و فرهنگیان کشور و سالروز درگذشت دکتر محمد مصدق خاطراتی از آیت‌الله طالقانی و دکتر احمدزاده استاندار خراسان گفت و روحانیت نه درس حقوق خوانده نه روانشناسی خوانده و نه کشور داری و نمیتواند کشور را اداره کند و نمیتواند وارد مسایل سیاسی  شود هر بار که وارد سیاست شده یا خیانت کرده یا بزرگترین ضربات را به مردم زده است.

مصدق دو سال و چند ماه  بیشتر در مسند قدرت نبود با اینکه در آن زمان هم تحریم اقتصادی بود چرا مردم به او کمک میکردند و اوراق قرضه میخریدند.

«هاشم خواستار» ضمن یک مثال گفت که در این نظام آب از سرچشمه گل آلود است، از حسابهای بانکی لاریجانی تا دخترش که جاسوس است. به خانواده ها و نزدیکان آقای خامنه ای، روحانی ، جهانگیری و …نگاهی بیاندازید تا ببینید چرا ایران غرق در فساد و تباهی شده است.

 مرا به زندان برده اید، دفعه پیش هم مرا به تیمارستان بردید،این سخنان را می گویم و دوست دارم که این بار مرا به گورستان بفرستید.

 زنده باد آزادی، درود بر ملت قهرمان ایران که فهمیده تنها راه نجات ایران آزادی است، آزادی است، آزادی است و لاغیر

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy