کلنگ تخریب ویلای دختر وزیر سابق زده شد + فیلم

88

طبق اعلام قبلی که قرار بود ویلای دختر وزیر تخریب شود امروز کلنگ تخریب این ویلا که بیشتر از میزان زمین خود پیشروی کرده بود زده شد.

ویلای دختر وزیر البته در معرض دید مردم بود ولی بسیاری از اماکن مربوط به این سنخ در قسمتهای ورود ممنوع ساخته شده است که به قول یکی از کسانیکه دیده بود محیر العقول است.

دختر وزیری که اسمش نمی‌امد دختر محمدرضا نعمت زاده وزیر سابق تمام دولتهای سرکار از ابتدای انقلاب اسلامی!!! تا کنون است.
حالا نعمت زاده کیست:

محمد رضا نعمت زاده وی در فاصله سالهای ۱۳۵۸ تا ۱۳۵۹ وزیر کار و امور اجتماعی بود، در کابینه ابوالحسن بنی صدر از ۱۳۵۹ تا ۱۳۶۰، همچنین از ۱۳۶۸ تا ۱۳۷۶ در کابینه اکبر هاشمی رفسنجانی، وزارت صنایع را برعهده داشت.

نعمت‌زاده در دولت‌های هفتم و هشتم؛ معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران بود.

وی در دولت نهم، در فاصله سالهای ۱۳۸۴ تا ۱۳۸۶ معاونت وزیر نفت در امور پالایش و پخش و مدیرعاملی شرکت ملی پالایش و پخش فراورده‌های نفتی ایران را برعهده داشت.

نعمت‌زاده در سال ۱۳۹۲ در کابینه حسن روحانی، وزیر صنعت، معدن و تجارت شد.

وی تا پایان کار دولت یازدهم در سال ۱۳۹۶، در این جایگاه فعالیت کرد و در دولت دوازدهم محمد شریعتمداری جایگزین وی شد.

مراحل تخریب ویلای دختر «نعمت‌زاده» وزیر اسبق روحانى در لواسان تهران

روز هشتم اسفند شهردار گفت حکم تخریب ویلای دختر وزیر سابق برای روز یکشنبه قطعی است

علی حیدریان در گفتگوی تلفنی با برنامه تهران۲۰ درباره تخریب ویلای دختر وزیر سابق گفت: حکم تخریب ویلای دختر یکی از وزرای سابق صادر و قطعی شده است.

وی افزود: کارشناس رسمی دادگستری آمده و بررسی کرده چه مقدار از ویلای وی تخلف داشته است و در حیطه جواز نیست تا حکم را اجرا کنیم.

شهردار لواسان گفت: روز گذشته نامه به دادگستری زده ایم که به ما پیمانکار و نیروی انتظامی بدهد و امیدوارم شنبه یا یکشنبه حکم را اجرا کنیم.

کشف انبار داروی فاسد

وزرای فاسد یکی دو تا نیستند و بعضی از آنها شناسایی میشوند. اواسط مرداد ماه سال جاری انبار داروهای احتکار شده به ارزش ۵میلیارد تومان در استان البرز کشف شد. پس از کشف این انبار، معلوم شد که این انبار متعلق به یک دختر وزیر سابق است.

در بررسی های اولیه مشخص شد که در این انبار، تعداد زیادی از این داروها تاریخ مصرف گذشته بوده و وی قصد توزیع داروهای فاسد را داشته است.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy