بازی تیم های بارسلونا و رئال مادرید با پیروزی پر گل آبی اناری ها به پایان رسید

57
بازی تیم های بارسلونا و رئال مادرید با پیروزی پر گل آبی اناری ها به پایان رسید
بازی تیم های بارسلونا و رئال مادرید با پیروزی پر گل آبی اناری ها به پایان رسید

دیدار برگشت تیم های بارسلونا و رئال مادرید در مرحله نیمه نهایی مسابقات کوپا دل ری با پیروزی پر گل آبی اناری ها به پایان رسید.شاگردان ارنستو والورده که در بازی رفت در نوکمپ با تساوی ۱ به ۱ مقابل رئال متوقف شده بودند چهارشنبه شب در بازی برگشت با نتیجه عجیب ۳ بر صفر کهکشانی ها را شکست دادند تا جواز صعود به دیدار پایانی کوپا دل ری را دریافت کنند.

لوییس سوارز، مهاجم اروگوئه ای تیم بارسلونا در این بازی دو بار برای تیم اش گلزنی کرد و یک گل دیگر یاران لیونل مسی نیز بر اثر اشتباه رافائل واران، مدافع فرانسوی رئال مادرید وارد دروازه ناواس شد.

فینال رقابت های جام حذفی اسپانیا موسوم به کوپا دل ری روز یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ میان بارسلونا و برنده دیدار والسنیا با رئال بتیس برگزار خواهد شد.

بیشتربخوانید

قرارداد سرمربی بارسلون برای یک فصل دیگر تمدید شد

باشگاه بارسلون اسپانیا روز جمعه از تمدید قرارداد ارنستو والورده تا سال ۲۰۲۰ خبر داد. به موجب توافقی که میان باشگاه و مربی ۵۵ ساله آبی اناری ها حاصل شده یک بند به قرارداد آقای والورده برای یکسال تمدید مضاعف نیز اضافه شده است.

در بیانیه این باشگاه سرشناس اسپانیایی که صدر جدول رقابت های فصل جاری را در اختیار دارد، آمده است: « اف سی بارسلون و مربی باشگاه برای تمدید قرارداد تا پایان فصل ۲۰۱۹-۲۰۲۰ با یک آپشن مجزا برای فصل ۲۰۲۰-۲۰۲۱ به توافق رسیده اند.»

قرارداد آقای والورده که از سال ۲۰۱۷ پس از ترک باشگاه اتلتیکو بیلبائو به بارسلون پیوست پایان فصل جاری اعتبار داشت. این درحالیست که هنوز در باره مبلغ قرار جدید و دستمزدهای پیش بینی شده برای سرمربی جدید باشگاه بارسلون خبر موثقی منتشر نشده است.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy