انتقال یک کامیون سنگ برای درگیری در اندیمشک تیراندازی شدید + فیلم

842

  مردم برای درگیریهای بیشتر آماده میشوند انتقال یک کامیون سنگ از عزم مردم اندیمشک برای درگیری سنگین با نیروهای دولتی خبر میدهد. نیروهای انتظامی بشدت ترسیده اند.
صدای تیراندازی شدید در منطقه به گوش میرسد! درگیری از شب قبل به این صورت شروع شده است.

یادآوری میشود : حوالی ساعت ۲ نیمه شب گذشته یک تابلو که مربوط به مدافعان حرم بشار اسد بود در روی یک بیلبرد بزرک در ورودی اندیمشک نصب شده است که صبح امروز مردم با دیدن این تابلو عصبانی شده و اقدام به کندن و شکستن تابلو نموده اند

درگزارشات قبلی آمده بود:‌امروز سه شنبه ۳۰بهمن ۹۷ مردم که دل خوشی از حکومت و مدافعین بشار اسد ندارند اقدام به پاره کردن  تابلو مدافعین حرم کردند.

یکی از اهالی میگوید که این تابلو ساعت دو نیمه شب دیشب نصب شده بود که امروز پایین آورده و پاره شده است.

یکی از اهالی دزفول میگوید: همه ثروت مردم را در تنور جنگ کشورها دیگر ریختند و مردم را از بی نانی به ستوه آوردند حالا هم خودشان به خودشان خوش‌آمد میگویند. به همین دلیل تابلو را کندیم که بدانند مردم از پایه و اساس با اینها مخالف هستند ما مخالف حضور نظامی و انتقال تروریست به کشورهای منطقه هستیم.

در نهایت هم تابلوهای مدافعین حرم بشار اسد توسط مردم اندیمشک به آتش کشیده شد.

هم اکنون فضای شهر ملتهب است، و ترافیک شدیدی در جاده دزفول اندیمشک شکل گرفته و مردم در خیابان هستند.

سرپرست فرمانداری دزفول: در پاسخ به این پرسش که موضع شما در قبال قرار دادن این تابلو در ورودی شهر و کندن تابلو مدافعین جیست گفت: به این موضوع ورود نمی کنم.

فرماندار اندیمشک هم گفت: تلاش میکنیم که با همکاری شورای تامین شرایط آرام شود.

خبرگزاری حکومتی ایرنا در یک انتشار مضحک ادعا کرد: تابلوی ورودی شهر دزفول به دلیل تند باد از جا کنده شده بود.

یکی دیگر از اهالی میگوید: ماجرای امروز دزفول و اندیمشک یک دعوای قدیمی سرِ مرزبندی این دو تا شهره و هیچ ربطی به مدافعین حرم و این چیزا حرم ندارد.

من خودم با مدافعین و این موضوعات مخالف هستم و البته این بهانه شد برای کندن تابلو مدافعین حرم نحس!

وی ادامه داد سطح درگیریها بالاست در همین رابطه دانشگاه جندی شاپور هم تعطیل و جاده به طور کامل توسط مردم اندیمشک بسته شده است.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy