خودکشی خانوادگی زهرا رحمتی و دو پسرش در آستانه ۲۲ بهمن

519
خودکشی خانوادگی زهرا رحمتی و دو پسرش در آستانه 22 بهمن
خودکشی خانوادگی زهرا رحمتی و دو پسرش در آستانه 22 بهمن

خودکشی خانوادگی در آستانه چهل‌سالگی فقر و نکبت در یک خانواده بوقوع پیوست و با موفقیت مادر این خانواده به انتها رسید.

روز یکشنبه ۲۱ بهمن درست در هنگامه ۴۰ ساله شدن انقلابی که قرار بود زندگی مادی و معنوی ما را مرفه کند و مارا به مقام انسانیت برساند، مادری در روستای «شاوا» در ۲۵ کیلومتری شمال شهر کرمانشاه به دلیل فقر و نداری دو فرزندش، علیرضا محمدی ۶ ساله و امیرعباس محمدی ۳ ساله را به‌وسیله طناب دار کشت و سپس به زندگی خود خاتمه داد.

کلیه فروشی خانوادگی بر اثر فقر مالی

یادآوری میشود عین این اتفاق در تیرماه سال پیش (اوایل تیر ۹۶) اتفاق افتاد که یک مادر ۲۹ ساله ۳ فرزندش را کشت و سپس اقدام به خودکشی نمود.

مهر با تایید این خبر نوشت: فرمانده انتظامی خراسان شمالی از قتل سه فرزند به دست مادرشان در شهرستان مانه و سملقان خبر داد.

علیرضا مظاهری فرمانده انتظامی در این رابطه گفت: طی تماس مسئول شبکه بهداشت شهر آشخانه مبنی بر اینکه سه کودک۳ تا ۸ ساله در یکی از روستاهای توابع شهرستان مانه و سملقان توسط مادرشان به قتل رسیده‌اند موضوع به صورت ویژه و آنی در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

وی ادامه داد: طی بررسی های بعمل آمده اين متهم ۲۹ ساله بنا به اعلام پزشک درمانگاه روستا دارای اختلالات روحی و روانی بوده که سه فرزند خود به اسامی فرشته۸ ساله، لطیفه۶ ساله و محمد طاها ۳ ساله را با استفاده از چاقو و یک عدد روسری به قتل رسانده است.

 کلیه فروشی به دلیل فقرمالی

مظاهری گفت: متهم که با همسر خود دارای اختلاف بوده، بعد از ارتکاب به قتل، اقدام به خودکشی می کند که با سرعت عمل ماموران از این اقدام وی جلوگیری می شود.

فرمانده انتظامی استان در پایان گفت: اين زن که به دلیل اقدام خود شوکه شده، به بیمارستان انتقال و تحت درمان قرار گرفته و با هماهنگی مقامات قضایی پرونده تشکیل و تحت بررسی است.
به زعم مقامات حکومت تمام کسانیکه اقدام به خودکشی می‌کنند یا دارای اختلال روانی هستند و یا معتاد هستند و یا به دلیل اختلافات خانوادگی خودکشی می‌کنند مبادا که از مشکلات واقعی مردم یعنی فقر و فلاکت و نداشتن حتی نان در سفره‌ هایشان پرده برداشته شود.

اما آمار بالار خودکشی در ایران حرف دیگری میزند!

خودکشی خانوادگی زن و شوهر جوان روبروی درب ورودی پارک پرندگان

خودکشی درجه‌دار نیروی انتظامی به دلیل فقر در حیاط فرمانداری فیروزآباد

دو زن و یک مرد جوان در سرپل ذهاب روز گذشته خودکشی کردند

خودکشی دو خواهر ۳۰ و ۳۵ساله با آویزان کردن خود از طناب به فوت…

سالانه حدود ۸۰۰ هزار نفر در اثر خودکشی جان خود را از دست می‌دهند

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy