راهپیمایی جنجالی قم با پلاکاردهای نفرین برای مرگ روحانی تا عید امسال

110
راهپیمایی جنجالی قم با پلاکاردهای نفرین برای مرگ روحانی تا عید امسال
راهپیمایی جنجالی قم با پلاکاردهای نفرین برای مرگ روحانی تا عید امسال

در راهپیمایی جنجالی قم در نمایش حکومتی ۲۲ بهمن امسال، جنگ حوزه و روحانی علنی شد. این جنگ در پلاکاردها و نفرینهای حوزه روی دست نوشته‌ های شرکت کنندگان به خوبی به چشم میخورد.

در این جنگ سرد در حالتی بود که روز قبل از آن خامنه‌ای برای عدم درگیری و به هم پریدن در خیابانهای به صورت اکید تذکر داده بود.

ای آنکه تو عامل گرانی تا عید خدا کند نمانی این پلاکارد البته به فیلمی اشاره میکرد که سعید قاسمی سر دسته لباس شخصیها روحانی را نفرین کرده بود که خدا کند تا عید بمیرد و اگر نمیرد در جایی بدتر از استخر فرح باید انتظار مرگ را بکشد.

پیشگویی مرگ حسن روحانی تا عید امسال توسط سعید قاسمی

سعید قاسمی سر چماقدار حزب الله حسن روحانی را به مرگ تهدید کرد. او در کربلا وعده داد مرگ روحانی تا پایان سال فرا میرسد.

قاسمی که در کربلا سخن می‌گفت، با بیان این‌که اعضای دولت را محاکمه خواهد کرد، اظهار داشت: اگر دست‌مان نرسید، خدای ما لب استخر خفت‌گیری می‌کند!

پلاکاردهای دیگر هم شامل: پالرمو خیانتی دیگر است

 ماشاالله آقایان به فکر بخور بخورند علی برکت الله و این منطق رئیسه، گرونی که مهم نیست.

در این راهپیمایی پلاکاردهایی توسط آخوندهای حوزه تحت فرمان خامنه ای حمل میشد که در آن خواستار مرگ روحانی تاعید شده بودند!‌ و عملا جنگ جناحین به خیابان کشانیده شده بود.

خامنه‌ای در آخرین سخنرانی خود از همه خواسته بود در راهپیمایی شرکت کنند نسبت به درگیریهای جناحین در مسیر راهپیمایی تذکر داده بود و خواسته بود درگیریهای باندی و حمله به رقبا را متوقف کنند.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy