لورفتن متن چت‌های وزارت اطلاعات با عوامل تروریستش در اتریش

473
لورفتن متن چت‌های وزارت اطلاعات با عوامل تروریستش در اتریش
لورفتن متن چت‌های وزارت اطلاعات با عوامل تروریستش در اتریش
اینکه علم پیشرفت کرده خیلی به ضرر جمهوری اسلامی تمام شده است و باعث لورفتن یک سری موضوعات میشود، که قبلا به راحتی پنهان میشد.
مثلا  با یک روش همیشگی وزارت اطلاعات جنایت را انجام میداد و به گردن خود مقتول می‌انداختند یا به گردن کسی که برایش برنامه ریخته بود.  اما تکنولوژی کار دستشان داد.

اما روز ۱۶بهمن ۹۷ سایت روزنامه انگلیسی ایندیپندنت از قول یک مقام بسیار معتبر اعلام کرد: «مقامهای امنیتی اروپایی اعلام کردند دیپلمات رژیم ایران نه فقط در توطئه تروریستی سال گذشته برای بمب‌گذاری در اجلاس مخالفان تهران در خارج پاریس شرکت داشته، بلکه طرح را باهمکارانش در ایران هماهنگ کرده است.
این ارتباطات میان اسدالله اسدی، دیپلمات رژیم و همتایان او در ایران به‌صورت پیام متنی یا چت بوده که توسط سرویس‌های اطلاعاتی اروپایی جمع‌آوری شده است. یعنی متن چت‌های ایشان لو‌رفته است.
این مقام که نخواست نامش فاش شود گفت: «شواهد تماس او با رژیم، چت‌های ثبت شده است».
اکنون دیپلمات رژیم ایران در زندان  است و این تهدید وجود دارد که سرنخ‌های دیگری هم از عملیات تروریستی آخوندها که پیدا شود، به هم ربط پیدا کرده و فضاحت بزرگ‌تری گریبان جمهوری اسلامی را بگیرد اما آنچه که اکنون در جریان است موضع‌گیری اتحادیه اروپا در روز ۱۶بهمن ۹۷ است که شرط رابطه مالی تجاری با رژیم ایران را دست‌کشیدن از تروریسم حداقل در خاک اروپا گذاشته است!
احتمالا علی مطهری، نایب‌رئیس مجلس، روز ۱۴بهمن ۹۷  از این موضوع اطلاع داشت که در گفتگو با یک تلویزیون اینترنتی گفت: «درست در زمانی که آقای روحانی می‌رود اتریش روابط ما با اروپا می‌خواهد خوب بشود، یک نفر از این‌جا بلند می‌شود می‌رود آن‌جا…».
علی مطهری در این مصاحبه دارد درباره عملیات تروریستی نظام محبوبش برای انفجار در  پاریس (ویلپنت ۱۳۹۷) صحبت می‌کند که توسط اسدالله اسدی، در اتریش، فرماندهی می‌شد و در آخرین لحظات با دستگیری اعضا و فرمانده تیم در بلژیک، آلمان و فرانسه شکست خورد و دیپلمات  مزبور نیز نهایتاً توسط آلمان به بلژیک مسترد شد تا در آنجا محاکمه شود.
جمهوری اسلامی فورا منکر فیلم و اسناد شد و گفت آن قضیه از اساس کار خود مجاهدین بوده که برای دیپلمات ما یک عملیات فریب ترتیب داده بودند و…
پیش از او در سوم بهمن جاری  ماجدی، سفیر پیشین رژیم در آلمان، در مصاحبه‌ای با خبرگزاری حکومتی ایسنا  گفته بود: «باید به کسانی که معتقدند با انجام برخی از عملیات‌های خودسرانه می‌توان منافع ملی کشور را تأمین کرد، به صراحت گفت‌ تصور آنها اشتباه است و اقدامات آنها نه در راستای افزایش قدرت ایران بلکه ضد قدرت است».
وی گفت: «اروپایی‌ها اسنادی از عملیات تروریستی رژیم آورده‌اند که ما نمی‌توانیم آن را به‌راحتی رد کنیم».
البته ظریف ماه‌ها پیش در آبان جاری جواب این سوالات را داده و گفته بود که  «ما یک دستگاهی نیستیم که سرخود عمل کنیم… مگر می‌توانیم ما توی این کشور کاری را بکنیم بدون این‌که گزارش بدهیم؟… این‌طور نیست که ما خواسته باشیم خلاف منویات مقام معظم رهبری کاری بکنیم»!
و حالا متن «چت»های تروریستی اسدی در ایندیپندنت! منتشر میشود!
اروپا باید بداند  نمی‌توان با عقرب به شب‌نشینی رفت و سالم برگشت!
اگر آنها نگران سلامت شهروندانشان هستند، بهتر است به بستن لانه‌های عقرب بیندیشند و نه به مذاکره و تأدیب عقرب!

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy