آبروریزی جدید نیروی انتظامی ، کد تخلف ۱۴ بدحجابی برای مردها ارسال شد

134
آبروریزی جدید نیروی انتظامی ، کد تخلف 14 بدحجابی برای مردها ارسال شد
آبروریزی جدید نیروی انتظامی ، کد تخلف 14 بدحجابی برای مردها ارسال شد

اخاذي جديدي اخیرا توسط عوامل نیروی انتظامی باب شده است که با این شیوه جدید از مردم پول زور میگیرند. قضیه به این شکل است که  پیام به موبایلها با کد تخلف ۱۴ میفرستند! یعنی تخلف بدحجابی انجام شده است.

قبل از این مامور میفرستادند تو خیابون با مردم درگیر میشدند احتمالا حالا دیگه نمیخواهند پول به مامورهاشون بدن یا اونا ریختن و دیگه کار نمیکنند به این شیوه پناه آوردن که برا همه پیامک ارسال میکنند. ارسال پیامک هم کاری نداره فقط نیازمند شماره موبایله که کار کنه و پیام رو براش میفرستند سنگ مفت گنجشک مفت.

این پیامک در قاموس فرهنگ نامه نيروي راهنمايي و رانندگي جمهوري اسلامي و جديدا زياد به موبايل شهروندان ارسال ميشود!

موضوع فقط کسب و کار است و پول در آوردن و معلوم هم نیست که اين گزارش توسط نيروهاي راهنمايي و رانندگي داده شده  يا نيروي انتظامي یا به قول خودشان پليس اخلاقي يا دوربين يا هر مزدوری که به عوامل حکومت  وابسته است.

بهرحال کسانیکه امكانات دولتی از قبیل بيسيم و اسلحه و….. دارند و به محض اينكه از كسي در خيابان خوششان نيايد و به لحاظ و صلاح و اختيار و تصميم خودشان شماره ماشين شهروندان رو به سامانه پليس اخلاقي مي فرستند!

بعد با کلی ایاب و ذهاب و تلف كردن وقت شهروندان با وجودی که نه مدركي و نه تصويري در دستشان هست تنها و تنها  به صرف فقط يك گزارش به دريافت پول و جريمه و اخاذي از شهروندان مي پردازند.

اين در حالي است كه برای من که یک مرد هستم گزارش بدحجابی ارسال شده است! این ماشین متعلق به خودم هست و کسی غیر از من سوار نمیشود لطفا اطلاع رسانی کنید تا بلکه همه متوجه این کثافتکاری نیروی انتظامی بشن و این نیروی سرکوبگر دست از این کارش برداره!

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy