جزئیات تصادف مرگبار مینی‌بوس دانش‌آموزان در مسیر امیدیه – ماهشهر

66
جزئیات تصادف مرگبار مینی‌بوس دانش‌آموزان در مسیر امیدیه – ماهشهر
جزئیات تصادف مرگبار مینی‌بوس دانش‌آموزان در مسیر امیدیه – ماهشهر

در اثر تصادف مرگبار برخورد یک دستگاه مینی بوس و یک دستگاه تریلر در ساعت ۱۲٫۵۰ ظهر امروز چهارشنبه ۱۷ بهمن ماه در مسیر امیدیه به ماهشهر دو نفر کشته و ۹نفر دیگر مصدوم و مجروح شدند.

رئیس مرکز اورژانس و فوریت‌های پزشکی خوزستان دکتر شهیار میرخشتی به ایسنا گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه مینی‌بوس و یک دستگاه تریلر که ساعت ۱۲:۵۰ امروز (۱۷ بهمن‌ماه) در مسیر امیدیه – ماهشهر رخ داد، دو نفر کشته شدند.

وی افزود: همچنین در این حادثه ۹ نفر دیگر مصدوم شدند که توسط تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان نفت و امام رضا (ع) امیدیه انتقال یافتند.

همچنین رضا دولتشاهی، رئیس پلیس راه خوزستان درباره تصادف مرگبار امروز به ایسنا گفت: ظهر امروز در مسیر امیدیه – ماهشهر یک دستگاه مینی‌بوس به یک تریلر که در کنار جاده متوقف بود، برخورد کرد. در این مینی‌بوس، ۱۱ دانش‌آموز حضور داشتند که ۲ نفر از این دانش‌آموزان کشته شدند.

وی افزود: از بین ۹دانش آموزی که مصدوم شده اند حال دو نفر وخیم گزارش شده است.

رئیس پلیس راه خوزستان گفت: در حال حاضر راننده مینی‌بوس در صحنه تصادف نیست و مأموران در جستجوی وی هستند. اما این راننده به صورت کامل شناسایی شده است.

اسامی جانباختگان

لیلا و عباس عثمانی که ۱۲ و ۱۳ سال داشتند که در صحنه تصادف جان خود را از دست داده‌اند

اسامی مصدومان

محمدرضا عثمانی۱۵ساله – یونس عثمانی۱۳ساله – اسما عثمانی۱۵ساله – معصومه عثمانی۱۷ساله – فاطمه عثمانی ۷ساله – کلثوم عثمانی ۱۵ساله – رسولعثمانی ۸ ساله – امیدعثمانی ۱۴ساله – فاطمه غبیشاوی ۱۳ساله و همچنین خانم عثمانی ۳۲ ساله
آمار تصادفات جاده‌ای به دلیل عدم رسیدگی به جاده‌های کشور و غیر استاندارد بودن آنها رقم بالایی را تشکیل میدهد.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy