افشای حمله تروریستی ماسک‌پوش‌های جمهوری اسلامی به یک مخالف ایرانی

243
افشای حمله تروریستی ماسک پوش های جمهوری اسلامی به یک مخالف ایرانی
افشای حمله تروریستی ماسک پوش های جمهوری اسلامی به یک مخالف ایرانی

حمله تروریستی ماسک‌پوش‌های جمهوری اسلامی به یک ایرانی ناکام ماند.

خبرگزاری رویترز روز ۱۵بهمن۹۷ در این باره نوشت: به گفته پلیس آلمان، یکی از مخالفان رژیم جمهوری اسلامی در برلین توسط سه مرد ماسک‌پوش مورد حمله قرار گرفت.

یک مخالف جمهوری اسلامی به پلیس آلمان گفت توسط سه مردی که او را به نام صدا کرده و به زبان فارسی او را تهدید کردند، مورد ضرب‌وشتم شدید قرار گرفت.

اگر این ماجرا به ماموران دولتی جمهوری اسلامی ارتباط داشته باشد، این حمله می‌تواند روابط ایران و اتحادیه اروپا را بیش از پیش تحت تأثیر قرار دهد.

ماه گذشته، پس از آن‌که هلند جمهوری اسلامی را متهم به دو مورد قتل در خاک این کشور کرد، اتحادیه اروپا وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی را تحریم کرد.

فرانسه، دانمارک و هلند رژیم ایران را به توطئه قتل مخالفان در اروپا متهم کرده‌اند.

واحد مبارزه با تروریسم پلیس فدرال آلمان تحقیق در مورد این حمله را که چهارشنبه گذشته در جنوب غربی برلین رخ داد، در دست بررسی قرار داده است. طی این حمله یک ایرانی ۴۷ساله بشدت مجروح شده است.

رویترز اضافه میکند: یک ایرانی مخالف در برلین به پلیس آلمان گفت سه مرد او را قبل از آن که کتک زده و زیر لگد بگیرند به اسم خوانده و تهدید کرده‌اند.

به قرار اطلاع ایرانی که در برلین مورد حمله ماسک‌پوش‌های جمهوری اسلامی قرار گرفت، آقای کوروش شهنا، می باشد. آقای کوروش شهنا از بازاریان خیابان ناصر خسرو تهران هستند.

آقای شهنا گفت: پس از ورورد تصادفی یک خانم آلمانی ماسک‌پوش‌های جمهوری اسلامی از صحنه فرار کردند. آنها به شدت آقای شهنا را زیر مشت و لگد قرار داده و من را برای عواقب کارم تهدید کردند.

مهاجمین نقابدار به زبان فارسی صحبت میکردند و اسم من را صدا زدند.

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy