نالا، سگ امیلیانو چشم انتظار صاحبش است

39
نالا، سگ امیلیانو چشم انتظار صاحبش است
نالا، سگ امیلیانو چشم انتظار صاحبش است

خواهر امیلیانو سالا، فوتبالیست ناپدید شده آرژانتینی با انتشار عکس نالا، سگ امیلیانو چشم انتظار صاحبش است.

امیلیانو سالا، مهاجم ۲۸ ساله آرژانتینی و داوید ایبوتسون، خلبان ۵۹ ساله تنها سرنشینان هواپیمایی بودند که شامگاه دوشنبه بیست و یک ژانویه از شهر نانت به پرواز درآمد و قبل از رسیدن به کاردیف در ولز بر فراز مانش دچار سانحه شد. این پرواز بی‌فرجام برای انتقال سالا به کاردیف به منظور عقد قرارداد با باشگاه فوتبال این شهر برنامه ریزی شده بود.

نشریه میرور بریتانیا در گزارشی نوشته است که دیدن نالا، یکی از دلایل اصلی بازگشت امیلیانو سالا به فرانسه بوده است.

بقایای هواپیمای حامل سالا شامگاه یکشنبه سوم فوریه در اعماق آب های اقیانوس اطلس پیدا شد.دیوید میرنز، سرتیم جست‌وجوی جسد آقای سالا می‌گوید: «بدترین وحشت خانواده وی حالا به تحقق پیوسته است. آن‌ها ویران شده اند و زمان زیادی طول خواهد کشید تا فقدان این عزیز خود را باور کنند.»

بیشتربخوانید

هواپیمای حامل امیلیانو سالا، مهاجم ۲۸ ساله آرژانتینی باشگاه نانت فرانسه که برای امضای قرارداد به شهر کاردیف در ولز بریتانیا می رفت در کانال مانش ناپدید شده است.

قرار بود این هواپیما شب گذشته در ساعت ۹ شب در ولز فرود بیاید اما همچنان مسئولان فرودگاه ولز و فرانسه اعلام می کنند که این هواپیمای اختصاصی بر فراز دریای مانش ناپدید شده است.

گفته می شود محل احتمالی سقوط این هواپیما، در نزدیکی جزیره گورنزی است. پلیس این منطقه اعلام کرده در جستجوهای گسترده تاکنون اثری از هواپیمای مفقود شده پیدا نکرده است.

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy