فرمانده وحشی بسیج به سمت دانش‌آموزی که شلوغ میکرد شلیک کرد

228
فرمانده وحشی بسیج به سمت دانش‌آموزی که شلوغ میکرد شلیک کرد
فرمانده وحشی بسیج به سمت دانش‌آموزی که شلوغ میکرد شلیک کرد

روز جمعه ۱۲ فروردین بر اثر شلیک فرمانده وحشی بسیج قزوین یک دانش‌آموز دچار آسیب دیدگی از ناحیه پا شده است.

این حادثه هنگامی اتفاق افتاد که دانش‌آموزان را برای یک مراسم به عنوان غبار روبی از گلزار شهدا به امامزاده ظهیر از طرف مدرسه برده بودند.

فرمانده وحشی بسیج در این تجمع به علت سر و صدا و شلوغ کردن به سمت دانش آموزان شلیک میکند و یک دانش آموز ۱۴ ساله از ناحیه پا آسیب دیده است.

پدر این دانش آموز اظهار کرد: فرزندم پس از حضور در مراسم غبارروبی گلزار شهدا به اردوی امامزاده ظهیر(ع) قزوین می‌رود که مسئول پایگاه بسیج به آنان اعلام می‌کند شلوغ نکنید و گرنه با اسلحه‌ام به شما شلیک می‌کنم .

پس از آن فرمانده بسیج به سمت کودکان شلیک میکند و یک گلوله ساچمه‌ای به پای پسر من اصابت میکند.

وی افزود: بعد از این شلیک، به جای اینکه او را به اولین مرکز اورژانس منتقل کنند پای پسرم را با لنگی می‌بندند و تا اردو به اتمام برسد. و در اتوبوس نگهش میدارند .

او که دچار خونریزی بوده حتی برای این جراحت اطلاع‌رسانی هم نمیشود. تا زمانیکه پسرم به منزل رسید که ما سریعا او را به بیمارستان ۲۵۶ تختخوابی رازی منتقل کردیم. پزشکان برای او قرار عمل صادر کردند و امشب قرار است که مورد جراحی قرار گیرد.

ولی دانش آموز در مورد اینکه چرا این فرمانده وحشی بسیج به سمت پسرش شلیک کرده است گفت:‌ فرمانده حوزه پایگاه بسیج مدنظر، میگوید برای این اردوگاه هیچ مجوزی صادر نشده بود.

پ ن: احتمالا فرمانده بسیج به حکم ماموریت، کودکان را به جرم تجمع غیرقانونی در قبرستان که مخل آرامش اموات بودند، مورد شلیک قرار داده است.

لینکهای مشابه

با ضربات مدیر مدرسه دانش آموز کلاس هفتم بیهوش و روانه بیمارستان شد

جزییات خودکشی وحشتناک یک دانش آموز دختر مقطع پنجم ابتدايی در مدرسه

خبر شوکه کننده خون‌گیری از دانش آموزان دختر تاکستانی با سرنگ مشترک

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy