سلفی وحشتناک جوان ۳۲ ساله در رفسنجان با قطار در مترو بی حفاظ + فیلم

366
سلفی وحشتناک جوان ۲۸ ساله در رفسنجان با قطار در مترو بی حفاظ
سلفی وحشتناک جوان ۲۸ ساله در رفسنجان با قطار در مترو بی حفاظ

سلفی وحشتناک روز ۱۲بهمن یک جوان را به کام مرگ کشید. این جوان ۳۲ساله هنگام سلفی گرفتن در ریل قطار دچار حادثه شد و جان خود را از دست داد.

دادگستری کل استان کرمان روز ۱۳بهمن با انتشار این خبر گفت:

روز گذشته سلفی وحشتناک جوان رفسنجانی که برای تفریح و گرفتن عکس سلفی با دوستان خود روی ریل قطار قرار گرفته بود با بی‌توجهی به نزدیک شدن قطار جان خود را از دست داد.

فیلم زیر توسط خبرگزاری رکنا بعنوان فیلم حادثه پخش شده است

این جوان که بر روی دوربین خود متمرکز بوده است لحظه آخر متوجه نزدیک شدن قطار می‌شود و هنگام فرار لباس وی به قطار گیر می‌کند.

بررسی‌های اولیه نشان می‌دهد سرعت قطار در لحظه ورود به حریم ایستگاه بیش از حد مجاز و قانونی بوده است و علی‌رغم اینکه امکان توقف داشته است متاسفانه ترمز نکرده است.

جوان ۳۲ ساله رفسنجانی در اثر برخورد با قطار جان باخت.

اورژانس احمد آباد در تایید این خبرگفت:

در تاریخ ۱۲ بهمن ماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۱ دقیقه برخورد قطار با جوان ۳۲ ساله در ایستگاه راه آهن احمد آباد به مرکز ارتباط عملیات اورژانس رفسنجان اطلاع داده شد و سریعا یک دستگاه آمبولانس از پایگاه احمد آباد اورژانس ۱۱۵ رفسنجان به محل حادثه اعزام گردید که متاسفانه شدت ضربه باعث جانباختن مصدوم این حادثه گردیده بود.

رئیس دادگاه عمومی بخش کشکوییه رفسنجان جزئیات جدیدی از حادثه مرگ جوان رفسنجانی بر اثر برخورد با قطار مطرح کرد.

اویس ریاحی رییس دادگاه عمومی بخش کشکوییه رفسنجان با تشریح آخرین جزئیات مرگ جوان رفسنجانی بر اثر برخورد با قطار اظهار کرد: در این رابطه پرونده قضایی تشکیل شده است و در صورتی که تخلفی صورت گرفته باشد با عاملان حادثه برخورد قاطع، خواهد شد.

وی افزود: موضوع جهت تعیین میزان درصد تقصیر طرفین به هیات تخلفات راه آهن ارسال شده است و تحقیقات تکمیلی ادامه دارد.

رییس دادگاه عمومی بخش کشکوییه رفسنجان در تشریح جزئیات این حادثه، گفت: ۵ جوان برای تفریح و گرفتن عکس سلفی به روی ریل قطار احمدآباد بخش کشکوییه می روند که پس از نزدیک شدن قطار، لوکوموتیوران با بوق های متعدد و علامت های هشدار آنان را مطلع می کند.

ریاحی با اشاره به اینکه این حادثه در حریم ایستگاه اتفاق افتاده است و آن منطقه محصور نبوده و نگهبانی هم حضور نداشته است، بیان داشت: در همان ساعات اولیه حادثه، تحقیقات ماجرا آغاز و در صورتی که تخلفی صورت گرفته باشد با قاطعیت برخورد خواهد شد.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy