تحقیر جوانان برای شکستن غرور آنها جهت جلوگیری از قیام ایرانیان

116
تحقیر جوانان برای شکستن غرور آنها جهت جلوگیری از قیام مردم ایران
تحقیر جوانان برای شکستن غرور آنها جهت جلوگیری از قیام مردم ایران

تصاویر تحقیر جوانان در شهر به جرم تابو شکنی خبری است که در این روزها با توجه به قیام ایرانیان صفحات روزنامه های حکومت را پر کرده است.

این تابو شکنی وقتی برای حکومت خوفناک میشود که همراه با بدست گرفتن سلاح برای گرفتن حق و حقوق خود باشد! در این مواقع اصلا قابل بخشش نیست.

تصویر بالا در تاریخ ۱۰بهمن ۹۷ شخصی که خانه‌اش توسط شهرداری تخریب شده بود دو خشاب ژ۳ به سمت شهرداری شلیک کرد!

امروز اما بنا به گزارش مشرق چند جوان بلافاصله پس از آزادی از زندان اقدامات خود را در شهر در منطقه بولوار طبرسی مشهد آغاز کردند.

اقداماتی که این جوانان انجام دادند توسط نیروی وحشی انتظامی شکستن شیشه‌های خودروهای مردم خوانده شده است. اما معمولا شیشه‌های خودروهای مردم توسط گارد ویژه در جریان قیام ایرانیان شکسته شده است.

بعید نیست که به خاطر ایجاد رعب و و حشت و به دام انداختن جوانانی که ظن شورش و شورشگری در ایام دهه زجر به آنها میرود.
این دستگیری‌ها برای جلوگیری از قیام است.

گرفتن اعتراف هم که برای نیروی انتظامی و اطلاعات آخوندها کاری ندارد و در این موضوع خبره هستند! ضمن این که همه هم میدانند که اعترافات ساختگی هستند.

در خبر آمده است که جوانان با نقاب و شمشیر اقدام به تخریب خودروها نموده اند اینجا هم دست نیروی انتظامی به خوبی رو میشود که وقتی با نقاب باشد سربازان امام زمان راحت‌تر میتوانند کارشان را پیش ببرند.

اما این قسمت سناریو دقیق است که مردم از ترس با دیدن موتورسواران نقابدار شمشیر به دست که با چهره ای خشن و عربده کشان، شیشه های عقب خودروها را می شکستند، به داخل منزل می گریختند تا مبادا مورد هجوم مهاجمان نقابدار شمشیر به دست قرار گیرند.

صحنه‌‌های شنیع شکنجه در خیابان توسط ماموران شکنجه گر انتظامی ایران

اما دم خروس جایی بیرون زده که در انتهای خبر نوشته شده:

جمعیت زیادی از اهالی (منظورش مامورین انتظامی و مزدوان است) که با دیدن دستبند و پابندهای متهمان احساس آرامش می کردند.

اما نکته مهم و مهم این است که این اقدامات نمیتواند باعث ناامیدی و از دادن غرور جوانان بشود! و دستگیری جوانان به بهانه‌ های مختلف آنها را از اعتراض و مقاومت در مقابل حکومت باز نمی‌دارد.

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy