جزئیات خودکشی ستوان یکم مهدی مردانی مامور انتظامی جلوی فرمانداری

309
خودکشی درجه‌دار نیروی انتظامی به دلیل فقر در حیاط فرمانداری
خودکشی درجه‌دار نیروی انتظامی به دلیل فقر در حیاط فرمانداری

حوالی ساعت ۱۳روز یکشنبه ۶ بهمن۹۷ یک مامور انتظامی به نام ستوان یکم مهدی مردانی با استفاده از سلاح نظامی کلاشینکف در مقابل ساختمان اداری این فرمانداری شهرستان فیروزاباد اقدام به خودکشی کرد و درجا کشته شد وی خود را از ناحیه سر هدف قرار داده بود.

دلیل خودکشی وی بنا به گفته آشنایان ستوان مردانی مشکلات مالی و معیشتی عنوان شده است.  اما مقامات که همواره خودکشی مردم به دلیل معضلات و بحرانهای اجتماعی را به موضوعات موهوم نسبت میدهند! حرفهای دیگری زدند:

سید کمال علوی فرماندار فیروزآباد با اشاره به خودکشی مأمور نیروی انتظامی در فرمانداری اظهار داشت: در ساعت ۱۲ و ۵۲ امروز ستوان یکم مهدی مردانی با استفاده از سلاح نظامی کلاشینکف در مقابل ساختمان اداری این فرمانداری اقدام به خودکشی کرد.
ستوان یکم مردانی دارای ۲۹ سال سابقه کار بوده که در حادثه زلزله بم خانواده خود را از دست‌داده بود. (زلزله بم سال۸۲ یعنی ۱۵سال پیش اتفاق افتاده است)
فرماندار فیروزآباد ادامه داد: ستوان مردانی پس‌ازاین حادثه مجدد ازدواج کرده که در سال پیش در سد تنگاب با غرق شدن دختر خود مواجه می‌شود.
علوی اضافه کرد: بر اساس گزارش‌ها حاصله این مأمور نیروی انتظامی در روز‌های اخیر به‌شدت براثر درد در ناحیه پروستات رنج‌برده که بر اثر این بیماری موجب افسردگی و فشار عصبی تحمل خود را ازدست‌داده و اقدام به این تصمیم گرفته است.
تا کنون موردی نبوده که خودکشی معضلی که به دلیل فقر و فلاکت گریبان مردم را گرفته است از طرف مسولین حکومتی کوچک نمایی نشده باشد.

تمام خودکشیها با سناریوهای ساختگی با اشکال گوناگون به خود فرد برمیگردد و به مشکلاتی که با آن درگیر بوده نه مشکلاتی که به دست حکومت برایش آفریده شده است.

لینکهای مشابه و قابل تامل

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy