تیم ملی فوتبال امارات با شکست دادن استرالیا به جمع ۴ تیم برتر جام ملت‌های آسیا صعود کرد

26

تیم ملی فوتبال امارات با شکست دادن استرالیا به جمع ۴ تیم برتر جام ملت‌های آسیا صعود کرد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ امارات و استرالیا در چارچوب مرحله یک‌چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا به مصاف هم رفتند و در نهایت میزبان با برتری یک گله، شگفتی آفرید و مدافع عنوان قهرمانی را حذف کرد. بازی در نیمه نخست با این که با حملات پرتعداد دو تیم همراه بود اما با تساوی بدون گل به اتمام رسید.

در دقیقه ۶۳ استرالیا توانست دروازه امارات را باز کند اما داور مسابقه آن را مردود اعلام کرد. در این صحنه آپوستولوس جیانو روی یک کار تیمی زیبا اما در شرایط آفساید دروازه امارات را باز کرده بود. پنج دقیقه بعد علی مبخوت روی اشتباه مرگبار مدافع استرالیا‍، پاس رو به عقب بازیکن این تیم را در میانه راه و قبل از رسیدن به دروازه‌بان ربود و آن را به گل تبدیل کرد.

به این ترتیب امارات میزبان، راهی مرحله نیمه‌نهایی شد و باید در این مرحله سه‌شنبه به مصاف قطر برود.

بیشتربخوانید

تیم ملی کره جنوبی با شکست ١-٠ مقابل قطر از رسیدن به نیمه نهایی جام ملت ها بازماند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در ادامه رقابت های جام ملت های آسیا تیم های قطر و کره جنوبی در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف هم رفتند و تیم قطر با گلی که در دقیقه ٨٠ به ثمر رساند راهی نیمه نهایی شد تا کره ای ها دیگر حذف شده بزرگ جام باشند. قطری ها برای دیدار نیمه نهایی باید منتظر برنده دیدار امارات و استرالیا باشند.

این اولین صعود قطر به نیمه نهایی جام ملت‌ها در تاریخ فوتبال این کشور است.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy