با ضربات مدیر مدرسه دانش آموز کلاس هفتم بیهوش و روانه بیمارستان شد

116
با ضربات مدیر مدرسه دانش آموز کلاس هفتم بیهوش و روانه بیمارستان شد
با ضربات مدیر مدرسه دانش آموز کلاس هفتم بیهوش و روانه بیمارستان شد

روز سه‌شنبه دوم بهمن ۹۷ هنگامی که دانش‌آموز در صف مدرسه مشغول صحبت بوده است، مدیر مدرسه با کشیدن موی سر، او را از صف به بیرون کشیده و به شدت مورد ضرب و شتم قرار می‌دهد.

شدت ضرب و شتم مدیر مدرسه  به حدی بوده که دانش آموز دچار بیهوشی میشود. اما مدرسه از اطلاع دادن به خانواده و اولیای دانش‌آموز یا اورژانس خودداری میکنند.

پس از پایان ساعت مدرسه مادر این دانش آموز متوجه حالت غیر نرمال فرزندش شده و مستقیما او را به بیمارستان منتقل میکند. این کودک بلافاصله برای سی تی اسکن به منتقل میشود.

لازم به ذکر است که بنا به اظهار والدین دانش‌آموز، نامبرده به دلیل یک سانحه در فصل تابستان دچار صدمات شدیدی از ناحیه سر و دست و پا شده بود و شخص مدیر مدرسه نیز با آگاهی کامل از این موضوع اقدام به کتک‌کاری کرده است.

مدیر مدرسه با پذیرش اقدام خود، از والدین دانش‌آموز عذرخواهی کرده اما ایشان با تهیه نامه‌ای به ریاست آموزش و پرورش ناحیه یک قزوین، از مدیر متخلف شکایت کرده‌اند.

در پی اقدام این حرکت غیرفرهنگی مدیر مدرسه، عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین در پاسخ به سئوالی در خصوص ضرب و شتم دانش آموز کلاس هفتم توسط مدیر یکی از مدارس قزوین اذعان کرده است:

به مدیرکل آموزش و پرورش استان اعلام کرده‌ام که موضوع را بررسی و برخورد لازم را به عمل آورند.

وی افزود: مدیر کل آموزش و پرورش استان قزوین اعلام کرده که مدیر مدرسه استعفا کرده و فردا برکنار می‌شود و مدیر ناحیه آموزش و پرورش ناحیه یک قزوین با استعفای وی موافقت کرده است.

پ ن: همیشه وقتی موضوعی به شکایت میرسد مسولین اعلام میکنند مدیر مربوطه عزل شده ولی بعدا معلوم میشود که فقط ماستمالی قضیه بوده است.

مدیر اگر پشتوانه نداشته باشد بچه‌های مردم را در مدرسه تا مرز بیهوشی کتک نمیزند.

در صورت تمایل لینک زیر را مشاهده کنید

جزییات بیشتری از تجاوز به کودکان دبستان اکبر اسماعیلی اصفهان

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy