تیراندازی سرباز نیروی انتظامی در انبار مهمات به فرمانده انتظامی و خودکشی

277
سرباز پس از کشتن افسر فرمانده‌اش در کرج خودکشی کرد
سرباز پس از کشتن افسر فرمانده‌اش در کرج خودکشی کرد

امروز دوشنبه ۱بهمن ۹۷ در اثر تیراندازی سرباز انتظامی در انبار مهمات کرج به سمت فرمانده اش فرمانده کشته شد و سرباز نیز بلافاصله خود را کشت.

مهر با تایید این خبر نوشت:‌ دادستان عمومی و انقلاب کرج از کشته شدن یک افسر در انبار مهمات کلاک توسط سربازش خبر داد و گفت: سرباز نیز خودکشی کرد.

حاجی رضا شاکرمی با اعلام اینکه یک سرباز در کرج بعد از تیراندازی سرباز و قتل افسر کادر نیروی انتظامی خودکشی کرد، اظهار کرد: محل وقوع این حادثه انبار مواد ناریه در محل آزادراه تهران – کرج بود که برای حفر تونل مورداستفاده قرار می‌گرفت.

وی با اشاره به اینکه دو سرباز و یک کادر نیروی انتظامی مسئول نگهداری از این محل بودند، افزود: اختلاف به سبب پست دادن سرباز باعث بروز این حادثه شده است.

دادستان عمومی و انقلاب کرج تصریح کرد: این اختلاف و نزاع بستر گلاویز شدن سرباز نیروی انتظامی با نیروی کادری را فراهم و سرانجام با شلیک اسلحه توسط سرباز؛ نیروی کادری به قتل می‌رسد.

شاکرمی گفت: بعد از این حادثه سرباز نیز با شلیک گلوله خودکشی می‌کند.

به گفته وی تحقیقات در خصوص این پرونده توسط دادستانی عمومی و انقلاب مرکز استان البرز ادامه دارد.
یادآوری میشود در خبری دیگر امروز دوشنبه اول بهمن ۹۷ فرمانده انتظامی استان خوزستان از اجرای طرح جمع آوری ده‌ها قبضه سلاح و مهمات غیر مجاز طی چهار روز گذشته و کشف ۱۱۹ قبضه سلاح شکاری و جنگی و دستگیری ۱۰۷ نفر از دارندگان سلاح غیرمجاز در استان خبر داد.

 حیدر عباس زاده فرمانده انتظامی خوزستان امشب در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز، فرمانده انتظامی استان خوزستان از اجرای طرح جمع آوری سلاح و مهمات غیر مجاز طی چهار روز گذشته و کشف ۱۱۹ قبضه سلاح شکاری و جنگی و دستگیری ۱۰۷ نفر از دارندگان سلاح غیرمجاز در استان خبر داد.

….

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy