ایران – اقدام وحشتناک پلیس طعمه کردن مردم برای دستگیری قاچاقچیان + فیلم

144

 پلیس خوی برای دستگیری قاچاقچیان یک ترافیک مصنوعی در مسیر قاچاقچیان درست کردند اما قاچاقچیان با اطلاع از این صحنه سازی با خودروی های مردم که به دستور پلیس توقف کرده بودند تصادف کرد.

خبرگزاری وابسته به حکومت رکنا امروز اول بهمن ۹۷ گزارش داد که دیروز در مسیر خوی به ماکو محدوده قره ضیالدین؛ پلیس به بهانه اینکه قرار است برای یک خودروی حامل قاچاق کمین کند، خودروهای مردم را متوقف می‌کند تا راه بندان شده و قاچاقچیانی که قرار بوده چند دقیقه بعد از آن محل عبور کنند، متوقف شده و نتوانند فرار کنند!!

نکته عجیب ماجرا این است که خودروهای خانواده‌ها ( زنان و بچه‌ها ) هم توسط پلیس متوقف شده و علیرغم اصرار آنها به پلیس برای فرار از این مهلکه دلهره‌آور از حرکت‌شان ممانعت می‌شود!

بالاخره خودروی قاچاقچیان سر می‌رسد و بدون توجه به راه بندان ایجاد شده توقف نکرده و با سرعت بالا به چند خودرو برخورد و فرار می‌کند، دستگیری قاچاقچیان انجام نشد که هیچ مردم بینوا اموالشان را از دست دادند!!

پرشیای چپ کرده و خودروهاییکه خسارت دیده‌، همراه با استرس و دلهره مردم در فیلم مشخص است.

” یکی از شهروندان درگیر خبر اقدام پلیس در دستگیری قاچاقچیان میگوید :

امروز صبح با خانواده ام از طرف خوی به ماکو می‌آمدم که متاسفانه تو بخش حاجیلار مامورین قره ضیاالدین برای قاچاقچیا کمین زده بودند…

و بخاطر این که راه رو ببندن و اونا نتونن فرار کنن یه طرف خیابون رو با یه تریلی و این طرف با چند سواری که همشون خانواده توش بود بستن.

من هر چقد التماس کردم که آقا من تو ماشین مادرم هس ک بیماری قلبی داره و بچه ۲ ساله دارم شما که مارو طعمه میکنین سیخ رو انداختین قاچاقچی میاد میزنه به ما …

گفت آقا هیچی نمیشه تو سرجات وایستا که متاسفانه همونی رو که گفتم هم شد قاچاقچیا اومدن زدن به سه تا ماشین اونا فرار کردن و زن و بچه ما به صورت وحشتناک موندن وسط خیابون وهممون ساعتها تو جاده آواره شدیم…به هر کجا هم ذهنتون برسه زنگ زدم ولی کسی پاسخگو نشد …

که تو جاده بین المللی پره ماشین مگه کمین میزنن ،و یا چرا خودشون اونجا ۵ تا ماشین داشتن با ماشین خودشون راه رو نبستن چرا با جون مردم بازی میکنن.

الانم به هر جا میرم‌کسی پاسخ گو نیس که خسارت منو کی باید بده.

پلیس و بخصوص پلیس راه مورد نفرت مردم ایران است و درگیری بین مردم و این پلیس خونین ختم میشود.

درگیری و کتک زدن پلیس راهنمایی توسط یک راننده کارد به استخوان رسیده+ فیلم

پلیس راهنمایی رانندگی توسط راننده عمدا زیر گرفته شد

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy