معرفی سربازان گمنام امام‌زمان در شعبه‌های بازجویی از زبان خودشان

293
سربازان امام زمان در شعبه‌های بازجویی از زبان خودشان
سربازان امام زمان در شعبه‌های بازجویی از زبان خودشان

سربازان گمنام امام‌زمان در شعبه‌های بازجویی و اطلاعات و سپاه که اصلی‌ترین لایه‌های حفاظتی و نور چشم ولایت بوده و هستند.

آنها حق هر کاری را با زندانیان داشتند. آنها دختران جوان زندانی را به نکاح خود در میآوردند.

آنها پس از اعدام دختران با یک جعبه شیرینی به خانه‌های آنها مراجعه میکردند و جعبه‌ای شیرینی به مادر یا پدر دختر میدادند و میگفتند که دختر شما اعدام شد و این شیرینی ازدواج اوست.

آنها با این ایده که دختران باکره در صورت کشته شدن به بهشت میروند به دختران زندانی به زور تجاوز وسپس آنها را اعدام میکردند.

بسیاری از پدران و مادران در همان لحظه اول سکته میکردند و شکنجه گران سرخوش و شادمان به سر کارشان برمیگشتند.

سربازان گمنام امام‌زمان کسانی بودند که اگر کسی میگفت بالای چشمشان ابروست به جرم توهین به سربازان «مقدس» و گمنام ولایت داغ میشوند.

اما امروز آنهایی که شناخته شده بودند تلاش میکنند این نام را از شناسنامه خود پاک کنند.

اعترافات و معرفی برخی از سربازان گمنام امام‌زمان از زبان خودشان:

محسن آرمین شکنجه گر هم اکنون مسول نشریه اعتماد

پاسدار محسن آرمین یکی از اعضای مؤسس «سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی»، بازجوی قدیمی ۲۰۹و از پاسداران و حافظان نظام ولایت در نامه‌یی به پاسدار نجات که در یک رسانهٴ حکومتی منتشر شد می‌گوید:

«ماه گذشته همین خبر‌گزاری از سرداری بی‌ستاره و البته غیرمستعفی که هیچگاه در عرصه رسانه‌یی و خبری حضوری نداشته مصاحبه‌یی منتشر کرد و از زبان او مرا متهم کرد که در دهه شصت شکنجه‌گری خشن بودم… درباره من فرموده‌اید ـ اگر کسی امروز آن را انکار می‌کند می‌خواهد بگوید من مخالف برخورد با منافقین بودم!

البته ما خوشحال می‌شویم که امثال ایشان که کمکی به انقلاب نکردند، صف خود را از انقلابیون جدا کنند لیکن برخلاف ادعای ایشان اتفاقاً ایشان جزو بازجوهای بند ٢٠٩بودند حالا اگر پشیمان شده‌اند مربوط به خودشان است.

جناب سردار نجات سوابق من روشن است چیزی ندارم که پنهان کنم یا از آن شرمنده باشم… مطمئن باشید توضیحات بیشتر من درباره آن گذشته موجب رفع کامل ابهاماتی می‌شود که دوستان شما در داخل و خارج کشور اخیراً علیه من مطرح ساخته‌اند اما قطعاً این توضیحات به صلاح شما و دوستان‌تان نخواهد بود پس بهتر است بگذارید دهانم بسته باشد.» (۳)

محسن آرمین و حسین نجات هر دو از مؤسسین سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی بودند.

این سازمان یک جریان دست‌ساز ـ متشکل از هفت گروه عقب مانده ـ بود که خمینی برای مقابله با مجاهدین در فروردین سال ۵۸به راه انداخت.

علت انتخاب نام ـ مجاهدین انقلاب اسلامی ـ هم تلاشی بود برای انحراف و فریب جوانانی که جذب سازمان مجاهدین شده بودند.

شورای مرکزی این جمعیت «دست ساز» به اعتراف پاسدار نجات عبارت بودند از:‌

نبوی

بهزاد نبوی، صادق نوروزی، محسن آرمین، مصطفی تاج‌زاده، حسین فدایی، محمدباقر ذوالقدر، مرتضی الویری، حسن واعظی، محمد رضوی و حسین نجات که همه در  ضدیت با سازمان مجاهدین وحدت داشتند.

پاسدارنجات در پاسخ به خبرنگار سایت سپاه پاسداران که می‌پرسد «سازمان مجاهدین انقلاب» که از گروه‌های مختلف مذهبی تشکیل شدند با چه هدف و انگیزه‌یی و چگونه متحد شدند، می‌گوید:

«گروههایی که سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی را در سال ۵۸تشکیل دادند، ۲وجه مشترک با هم داشتند.

اولین وجه آنها این بود که همه رهبری امام خمینی (ره) را قبول داشتند.

دومین وجه این بود که همه آنها با مشی مارکسیستی مجاهدین خلق مخالف بودند یعنی هم با رویه و هم با برنامه‌ها و هم با مشی آنها مبنی بر نزدیکی به تفکرات مارکسیستی، مخالف بودند.» (۴)

آرمین در بخش دیگری از نامه‌اش خطاب به  حسین نجات می‌نویسد:

محسن آرمین شکنجه گر هم اکنون مسول نشریه اعتماد

«شما و دوستان‌تان در خبرگزاری تسنیم برخلاف آن چه تظاهر می‌کنید، باور دارید که دادن نسبت بازجویی به کسی، موجب کاهش مقبولیت او در جامعه می‌شود، زیرا اگر آن‌گونه که اظهار کردید بازجویی از (مجاهدین) را افتخار می‌دانستید خبرگزاری تسنیم این همه اصرار نمی‌کرد که یک فتنه‌گر چنین سوابق درخشانی در کارنامه خود دارد!…»

خودتان این کاره بو دید و نگذارید چاک دهانم را باز کنم و توضیح دهم که «این توضیحات به صلاح شما و دوستان‌تان نخواهد بود پس بهتر است بگذارید دهانم بسته باشد.»

حسین فدایی یکی دیگر از مؤسسین گروه مجاهدین انقلاب اسلامی، سال ۸۷در مصاحبه با یک رسانه حکومتی می‌گوید: «مدیریت بند ۲۰۹زندان اوین که بازداشت‌شدگان در آن بودند با بچه‌‏های سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی بود.

حسین فدایی آخرین پست او
مسئول دفتر بازرسی رهبری

در شورای هماهنگی سازمان (شورای اجرایی) در رابطه با (مجاهدین) پیشنهاد کردم ظرفیت‏های نیروهای سازمان مجاهدین انقلاب را برای مقابله با (مجاهدین) بگذاریم که بعضی‏ها از همین طیف، موافق نبودند خیلی نیرو بگذاریم.

می‏گفتند ممکن است سازمان متلاشی شود اما بالاخره سازمان تصمیمات خوبی گرفت و همکاری‏های زیادی با سپاه و دادستانی انجام داد.

اداره بخش اصلی بند ۲۰۹زندان که بند (مجاهدین) بود زیرنظر دادستانی و سپاه بود و کارهای اصلی را بچه‌های سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی برعهده داشتند من و آقای آرمین و آقای ذوالقدر و دیگر بچه‌ها با هم بودیم.

افراد دیگری هم دورادور در جریان بودند»

بازجویی ـ بازجوهای قدیمی بند ۲۰۹زندان اوین

این مصاحبه را که سایت حکومتی رجانیوز در ۲۱بهمن ۱۳۸۷منتشر کرد چند سطرش را سانسور کرده است.

سوال: آرمین و تاج‌زاده بازجو بودند؟

حسین نجات

فدایی: بله اینها بودند آقای علی بیگی هم بود.

سوال: آغاجری، صادق نوروزی، سلامتی بازجو بودند؟

فدایی: از همه گروه‌های سازمان به‌طور غیرمستقیم یا مستقیم با اینکار درگیر بودند.

می‌گوید از همه گروه‌های سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی با این کار یعنی بازجویی و شکنجه متهمان سیاسی درگیر بودند.

تاج زاده اصلاح طلب

 

با این حساب می‌بینیم که حسین فدایی و حسین نجات و نوروزی و سلامتی و آغاجری و بیگی و تاج‌زاده و آرمین و بقیهٴ شرکا از دم شکنجه‌گر و جانی و از پست‌ترین لایه‌های مزدوران خمینی بودند. برخی مانند آرمین در جنگ قدرت حذف شدند و برخی مانند حسین زیبایی‌نژاد معروف به حسین نجات و حسین فدایی آن‌قدر شکنجه و مثله کردند که پاسدار نجات در دی‌ماه ۹۵به سمت جانشین رئیس سازمان اطلاعات سپاه پاسداران منصوب شد و حسین فدایی هشتم آبان ۹۶ با حکم ولی‌فقیه مسئول دفتر بازرسی خامنه‌ای شد.

آرمین در همان نامه می‌نویسد:

«قبلا به دوستانتان در خبرگزاری تسنیم تذکر دادم که اولاً این شیوه تبلیغ صریح و مستقیم که به سبک تبلیغات روسی بسیار شبیه است اثر عکس دارد.

باقر ذوالقدر از فرماندهان سابق سپاه پاسداران

حداقل اندکی برای مخاطب شعور قائل باشید و حرفه‌یی‌تر عمل کنید. ثانیا اتهام شکنجه در سال‌های شصت در زندان بیش از آن‌که چهره مرا مخدوش کند تأیید تمام ادعاهای مخالفان جمهوری اسلامی است. [.. ] در واقع دوستان خبرگزاری تسنیم چنان گرفتار باندبازیهای سیاسی و کینه‌توزی علیه رقیب شده‌اند که نمی‌فهمند برشاخ نشسته و بن می‌برند.

اسامی ۶۱ شکنجه گر زندانیان سیاسی با فشرده ترین اطلاعات

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy