سید حسن آقامیری روحانی مشهور خلع لباس دائم شد

184
سید حسن آقامیری روحانی مشهور خلع لباس دائم شد
سید حسن آقامیری روحانی مشهور خلع لباس دائم شد

امروز شنبه ۲۲ خرداد۹۷ روحانی مشهور سید حسن آقامیری از خلع لباس شد.

حسن آقامیری، روحانی مشهور در اينستاگرامش از خلع لباس «دائم» خود خبر داد.

او در اینستاگرام خود که ۱٫۲ میلیون نفر دنبال‌کننده دارد، نوشت با شکایت دادستان ویژه‌ی تهران و به حکم قاضی شعبه دوم کیفری در دادگاه ویژه به ریاست دادستان کل کشور به خلع لباس دائم محکوم شده است.

وی در نتیجه شکایت دادستان ویژه تهران و به حکم قاضی شعبه دو کیفری در دادگاه ویژه به ریاست دادستان کل کشور منتظری به دو سال زندان با تعلیق ۵ ساله و خلع لباس دائم محکوم شد

سید حسن آقا میری طلبه ای که بنا بر شهادت طلاب همدرس و اساتید ایشان که با زحمت فراوان توانست دروس ۶سال ابتدایی طلبگی یعنی تا پایان لمعتین را سپری نماید و سپس رو به سخنرانی آورد و که به واسطه انتقادهای قابل توجه او در میان قشر جوان جامعه جایگاهی برای خود پیدا نمود.

اهم شاخصه‌های شخص مذکور انتقادهای او میباشد و البته در کنار این انتقادها بنا بر نظر علماء و طلاب فاضل و اسلام شناسان، به ایجاد شبهه در ذهن مخاطبان میپردازد.

مخالفین او نوشته‌اند حسن اقا میری مهمترین کاری که انجام میدهد مطرح نمودن شبهه هایی است که سالها توسط افراد بی دین و یا گروهها و فرقه های انحرافی مطرح بوده است حال ایشان در منبر رسول خدا با لباس پیامبر همان شبهه ها را اینبار از بلندگوی شیعه به محبان اهل بیت که آمده اند سخنان اهل را بشنود القاء مینماید.
لینک مشابه

حکم قطعی شلاق و خلع لباس و حبس برای آیت الله نکونام روحانی منتقد

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy