تجمع کارمندان صندوق بیمه کشاورزی : ما همگی بیکاریم چون ژن خوب نداریم

35

صبح امروز یکشنبه ۱۶ دی ۹۷ تعداد زیادی از کارمندان صندوق بیمه کشاورزی که از شهرهای مختلف سراسر کشور به تهران آمده بودند، در مقابل سازمان استخدامی تهران تجمع بزرگ خود را برگزار کردند.

این تجمع که با به همراه داشتن تعدادی از بانوان با کودکان نوزاد ظلم و ستمی که به این قشر از هموطنان اعمال میشود را به خوبی عیان میکرد.

این کارمندان میگفتند پیش از این بارها به تهران آمده و تجمع اعتراضی خود را برگزار کرده اند اما تاکنون جوابی از مسولین نگرفته اند.

آنها شعار میدادند:

ما همگی بیکاریم چون ژن خوب نداریم

یه اختلاس کم بشه مشکل ما حل میشه

مجلس حمایت میکند دولت خیانت میکند

یادآوری میشود پیش از این نیز مشابه این تجمع اعتراضی شکل گرفته بود:

تجمع اعتراضی کارگزاران صندوق بیمه کشاورزی در مقابل مجلس تاریخ ۶ مرداد۹۷

دو تجمع اعتراضی معلمان و کارگزاران صندوق بیمه کشاورزی در مقابل مجلس
دو تجمع اعتراضی معلمان و کارگزاران صندوق بیمه کشاورزی در مقابل مجلس

 صبح روز یکشنبه ۶ خرداد  کارگزاران بیمه کشاروزی که از سراسر کشور به تهران آمده بودند همزمان با معلمان در مقابل مجلس تجمع کردند این در حالی بود که کامیون‌داران جاده های کشور را در اختیار داشتند و رژه های باشکوهی برگزار میکردند و در برخی نقاط کشور هم کسبه در اعتراض به اعتصاب نشسته بودند.

یکی از این کارگزاران به نمایندگی از جانب همکارانش گفت: طرح جذب که قبل از سال جدید در کمیسیون اجتماعی مجلس رای آورده، در نوبت اول است، سه‌شنبه گذشته این طرح در صحن مجلس مطرح شده ولی بررسی آن نیمه‌تمام مانده‌است.

صبح روز سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه۱۳۹۷ قریب به صد نفر از کارگزاران صندوق بیمه کشاورزی که از سراسر کشور آمده بودند مقابل مجلس تجمع کردند.

کارگزاران صندوق بیمه کشاورزی سراسر کشور از استان‌های مختلف به تهران آمده اند تا اعتراض خود را اعلام کنند.

این چندمین بار است که کارگزاران صندوق بیمه کشاورزی از شهرها و استان‌های مختلف به تهران آمده و تجمع اعتراضی برگزار می‌کنند. مهم‌ترین خواسته‌ی کارکنان صندوق بیمه کشاورزی روشن شدن تکلیف استخدامی و خروج از بلاتکلیفی شغلی‌ میباشد.

تجمع کنندگان، از سکوت رسانه ها در قبال مطالبات کارگزاران و بی‌توجهی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی به مشکلات این کارشناسان نیز انتقاد کردند.
یکی از کارکنان صندوق بیمه کشاورزی گفت:  این هفتمین تجمع صنفی ما در سال جاری است که برگزار می‌کنیم  ولی تا کنون بین مسئولان گوش شنوایی برای شنیدن خواسته‌های ما وجود نداشته و به مشکلات ما بی‌توجه هستند. اما با همه مشکلاتی که برای تجمع داریم این تجمع را تا رسیدن به خواسته‌های بحقمان ادامه میدهیم.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy