بازجویی بهنام ابراهیم‌زاده در بند نهادهای امنیتی در زندان اوین است

53
بازجویی بهنام ابراهیم‌زاده در بند نهادهای امنیتی در زندان اوین است
بازجویی بهنام ابراهیم‌زاده در بند نهادهای امنیتی در زندان اوین است

بنا به گزارشات رسیده بهنام ابراهیم‌زاده هم اکنون در بازداشتگاه اوین تحت نظر وزارت اطلاعات قرار دارد.

پیگیریهای خانواده این مدافع حقوق کودکان و فعال کارگری برای ملاقات باوی یا گرفتن خبر از بهنام ابراهیم‌زاده به جایی نرسیده است.

چندی پیش خانواده این زندانی که تاکنون چندین بار به دلایل مختلف با جرایم واهی دستگیر شده است نامه سرگشاده ای خطاب به افکار عمومی نوشتند متن نامه به قرار زیر منتشر شده است

‌نامه سرگشاده خانواده بهنام ابراهیم زاده خطاب به همه مردم شریف و آزاده

بهنام مجرم نیست. بهنام مدافع حقوق انسانهاست!

همگان اطلاع دارید که بهنام ابراهیم‌زاده (اسعد) در شب ۲۱ آذر دستگیر شده است. بهنام یک فعال کارگری ویک فعال دفاع از حقوق کودک است.

او همیشه مدافع حقوق انسانها بوده است و به خاطر دفاع از همین اهداف قبلا نیز هفت سال را در زندان گذرانده است.

بهنام بعد از آزادی نیز همین اهداف را ادامه داده و همواره مشغول کمک به همنوعان و کودکان زلزله زده کرمانشاه و سرپل بوده است.

بهنام عزیز ما در تاریخ ٢٩ آبان در دادگاهی غیابی در کرمانشاه با اتهام “تبلیغ علیه نظام” ١٨ ماه حکم زندان گرفته است.

مصادیق این اتهام انتشار اخبار مربوط به وضعیت نابسامان مردم زلزله زده سرپل ذهاب و وضع فجیع کودکان در این منطقه قید شده است.

ما خانواده بهنام ابراهیم‌زاده از همگان میخواهیم که در دفاع از بهنام کنار ما باشند و به محکوم کردن او به زندان و دستگیری اش اعتراض کنند.

ما از همگان میخواهیم که کمک کنند که بهنام را آزاد کنیم. بهنام مجرم نیست. بهنام مدافع انسانیت است. جای بهنام زندان نیست. بهنام باید فورا آزاد شود

رحمان ابراهیم زاده(پدر)، عایشه مدرسی (مادر)، زبیده حاجی زاده ( همسر)موسی ابراهیم زاده، عیسی ابراهیم زاده، چیمن ملایی پریزاد خسرویی، اوات ابراهیم زاده و نیما ابراهیم زاده.

بهنام ابراهیم زاده در ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه چهارشنبه ۲۱ آذر ماه، توسط ماموران اداره اطلاعات تهران با هجوم به منزلش دستگیر شد.

بنا به گفته پدر بهنام این دستگیری که توسط شش نفر مامور شامل پنج مرد و یک زن بوده است، بدون اطلاع قبلی وارد خانه ی بهنام می شوند و ضمن دستگیری ایشان، لوازم شخصی اش از جمله لب و تاب و … را با خود می برند.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajanc