قتل تکاندهنده قاتل بخاطر پول مادرش را کشت و در باغچه خانه دفن کرد

254
قتل تکاندهنده قاتل بخاطر پول مادرش را کشت و در باغچه خانه دفن کرد
قتل تکاندهنده قاتل بخاطر پول مادرش را کشت و در باغچه خانه دفن کرد

پرونده فردی که با قتل تکاندهنده مادر خود را کشته و سپس وی را در باغچه منزل مسکونی خود در مشهد دفن کرده بود، با  بازساری صحنه قتل تشریح شد.

این مرد ۳۸ساله قب از اعتراف به این قتل تکاندهنده گفته بود که مادرش برای زیارت رفته و دیگر به منزل بازنگشته است.

قاضی ویژه قتل مشهد گفت: این مرد با تلاش‌های صورت گرفته به قتل خود اقرار کرده و علت اصلی این قتل و انگیزه قاتل را نیز باید زیاده‌خواهی وی عنوان کرد.

قاضی  افزود: قاتل ، قبل از قتل به اعتراف خودش طلاهای مادر را به فروش رسانده و سپس وی را در منزل خود و در باغچه دفن کرده است.

قاتل ادامه داد:‌ من چندین مهدکودک و بوفه مدرسه را اداره می کردم که ورشکست شدم! مادرم بازنشسته فرهنگی بود و طلا و پول داشت.

آن شب به طبقه بالا رفتم و از او خواستم مقداری پول به من بدهد ولی مادرم درخواست مرا رد کرد! در آن لحظه من لامپ ها را خاموش کرده بودم و اتاق تاریک بود!

این حرف های او با اختلاف های قدیمی ما گره خورد و من در همان تاریکی دستم را روی دهانش گرفتم تا این که شروع به دست و پا زدن کرد!وقتی نگاهم با آخرین نگاهش تلاقی کرد دیگر نمی‌توانستم جان دادن او را ببینم.

به همین دلیل چشم از نگاهش برداشتم وقتی بی حرکت شد به آشپزخانه رفتم وکیسه پلاستیکی مشکی را روی صورتش کشیدم تا دیگر به چشمانش نگاه نکنم!

البته قبل از آن که جسد مادرم را دفن کنم طلاهایش را بیرون آوردم و به مبلغ ۲۲ میلیون تومان به یک طلافروشی در مشهد فروختم!

قتل دختر بیمار به دست پدر فقیر

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy