یوفا تیم پاری سن ژرمن را تهدید به عدم شرکت در لیگ قهرمانان سال آینده کرد

26
یوفا تیم پاری سن ژرمن را تهدید به عدم شرکت در لیگ قهرمانان سال آینده کرد
یوفا تیم پاری سن ژرمن را تهدید به عدم شرکت در لیگ قهرمانان سال آینده کرد

یوفا تیم پاری سن ژرمن را تهدید کرده است که در صورت تایید کسب حمایت‌های مالی پنهان، این باشگاه حق حضور در لیگ قهرمانان سال آینده را نخواهد داشت.

بر اساس گزارش سایت اکیپ، یک ماه پیش بود که یوفا بر اساس اطلاعات لورفته توسط فوتبال لیکس، دور تازه‌ای از تحقیقات در مورد باشگاه پاری سن ژرمن را شروع کرده است. «حمایت‌های مالی پنهان» دولت قطر از این باشگاه پاریسی باعث شده تا به تیمی بی‌رقیب در فرانسه تبدیل شده و با جذب ستاره‌های گران قیمتی چون نیمار و امباپه، مدعی‌تر از همیشه برای فتح لیگ قهرمانان باشد.

یوفا این تیم را تهدید کرده است که در صورت تایید «حمایت‌های مالی پنهان»، این باشگاه حق حضور در لیگ قهرمانان سال آینده را نخواهد داشت.

پاری سن ژرمن همچنین در خطر نقض فیرپلی مالی نیز قرار دارد که این قضیه نیز باعث اخراجش از لیگ قهرمانان خواهد شد.

آاس اعلام کرد که پاری سن ژرمن برای فرار از این خطر، باید ۱۷۰ میلیون یورو از فروش بازیکنانش به دست بیاورد و این ممکن نیست مگر با جدایی یکی از دو فوق ستاره‌اش یعنی نیمار یا امباپه.

نیمار تابستان ۲۰۱۷ با رقم ۲۲۲ میلیون یورو از بارسا به خدمت گرفته شد و امباپه نیز تابستان امسال قرارداد قرضی‌اش به دائمی بدل شد و پاری سن ژرمن ۱۸۰ میلیون یورو به موناکو پرداخت کرد.

رئال و چند باشگاه بزرگ اروپایی دیگر مترصد فرصتی هستند تا این دو فوق ستاره پاری سن ژرمن را به دست آورند و برای این مهم، منتظر رای نهایی یوفا هستند.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy