ناسا از احتمال وجود مصنوعات تمدن مریخ و ونوس روی زمین خبر داد

80
ناسا از احتمال وجود مصنوعات تمدن مریخ و ونوس روی زمین خبر داد
ناسا از احتمال وجود مصنوعات تمدن مریخ و ونوس روی زمین خبر داد

ناسا بر اساس مطالعات خود مى‌گوید که مصنوعات ساخته شده موجوات فضایى ممکن است از تمدن سیاره‌هاى مریخ و ونوس باشد که در زمین پنهان شده است. بر اساس گزارش مترونیوز بریتانیا، چهارشنبه ۲۶ دسامبر، ناسا از احتمال وجود مصنوعات تمدن مریخ و ونوس روی زمین خبر داد.

همیشه این تصور وجود داشته که مهمترین شانس بشر در شناخت زندگى موجودات فضایى این است که در کهکشان‌هاى دور و دراز آن را کشف کند. اما یکى از مطالعات ناسا می‌گوید که بازمانده موجودات فضایی ممکن است حتی در چند قدمی ما وجود داشته باشد. چندین دانشمند فضایی اعزام شده توانستند از طریق سفینه‌ها، تمدن‌های پیشرفته را کشف کنند. برخی از نشانه‌های این گفته ها کاملا شفاف هستند.

به نوشته مترو با استناد به ناسا، در یک گزارش جدید نیز دانشمندان اظهارات جالبی ارائه کرده‌اند مبنی بر این‌که زمین ممکن است مصنوعات موجودات فضایی را مخفی کرده باشد. برخی از این ساخته‌ها ممکن است بقایایی از تمدن‌های منقرض شده سیارات مریخ، ونوس و حتی زمین باشد. در نتیجه یافته‌های زمین شناسی، دیرینه شناسی و باستان شناسی زمین نواقصی دارد حتی می‌توان پیش‌بینی کرد که زمین می‌تواند میزبان این مصنوعات باشد.

اما محققان گفته‌اند که این عقیده می‌تواند با تصورات غیرعلمی و افسانه‌های بشری همراه باشد. (هر چند فناوری‌ها در این زمینه هنوز در اوایل پیشرفت خود هستند). همچنان زمین تنها جای شناخته شده است که مرکز زنده پیشرفت است. بنابراین ساکنان زمین، مریخ یا ونوس می‌توانستند منشا چنان فناوری باشند. در هر صورت گونه‌های کشف شده تنها مربوط به یک صنعت از موجودات فضایی است. هر چند بیشتر دانشمندان معتقدند که منشا آن می‌تواند ساختگی باشد. برخی دانشمندان اظهار می‌کنند که اجرام آسمانی می‌تواند کشفیاتی از موجودات باشد در حالی‌که عده‌ای دیگر می‌گویند سیستم نوری ما می‌تواند بسیار مشابه سفینه فضایی ماورایی باشد.

طی آخرین مطالعات، دانشمندان اضافه کرده‌اند که نشانه‌های فناوری در سیستم نوری ممکن است به شکل کشفیاتی بی‌پایه یا ساختارهایی باشد که از سیستم نوری یا اطراف چرخه خورشید یا دیگر اجسام باشد.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy