نماینده هتاک سراوان با سند جعلی وارد مجلس شده است

171
نماینده هتاک سراوان با سرقت علمی وسند جعلی وارد مجلس شده است
نماینده هتاک سراوان با سرقت علمی وسند جعلی وارد مجلس شده است

از یکنفر پرسیدند خوشبختی چیست گفت فاصله این بدبختی تا بدبختی بعدی این شده حکایت نماینده هتاک سراوان با جرم‌هایی که مردم بهوش آمده و پشت سر هم یقه‌اش را میگیرند.

بعد از قضیه قبلی که از او سوال شده بود که: به چه دلیلی قصد واردات خودرو را با کسی داشته که کارت بازرگانی‌اش باطل شده است؟

حالا باید پاسخ بدهد سر سرقت علمی در یک مقاله

از کنکاش دقیق و موشکافانه‌ای دریافت که برخی از کاربران کنجکاو فضای مجازی در گذشته وی به راه انداخته‌اند و از قضا به نتایج جالب توجهی هم دست یافته‌اند.

نماینده هتاک محمدباسط درازهی که چند روزی است با انتشار فیلم برخورد نامطلوبش با کارمند گمرک در کانون توجه عموم قرار گرفته و حتی انبوه همکارانش در مجلس را هم به نوعی درگیر این موضوع کرده، حالا می‌بایست بابت اتفاقات دیگری نیز پاسخگوی افکار عمومی باشد؛ اتفاقاتی که نه در مجلس، که در دانشگاه محل خدمت وی رقم خورده است!

صحبت درباره شغل اصلی این نماینده مجلس است که با آن خود را به افکار عمومی معرفی کرده و توانسته با کسب آرای مورد نیاز، به مجلس شورای اسلامی راه بیابد. شغلی که در مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی این‌گونه درج شده است: «استاد دانشگاه»

استاد دانشگاه آزاد اسلامی، واحد سراوان که مدرک تحصیلی وی «کارشناسی ارشد ادبیات انگلیسی» عنوان شده است.

شغلی که در تعیین کمیسیون مورد علاقه درازهی در مجلس نیز نقش به سزایی داشته و موجب شده وی دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شود.

دبیر کمیسیونی که ارباب رجوع‌هایی، چون وزیر علوم دارد و مخاطبش، جامعه بزرگ دانشگاهی کشور و هدفش، کاستن مشکلات حوزه دانشگاه است.

مشکلاتی که از جمله آنها، تقلب علمی و شایع بودن آن در کشورمان است.

تخلفی بسیار فراگیر که ظاهرا مبتلایان به آن را باید از شمارش خارج دانست، به ویژه زمانی که می‌بینیم دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس هم می‌تواند از جمله آن‌ها باشد؛ دبیری که استاد دانشگاه است و محمد باسط درازهی نام دارد!

 اسناد این سرقت علمی و مدرک جعلی در سایت تابناک: https://goo.gl/2Ms36n

 تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy