ماهشهر – تعرض راننده سرویس مدرسه به دانش‌آموز دختر

211
ماهشهر - تعرض راننده سرویس مدرسه به دانش‌آموز دختر
ماهشهر - تعرض راننده سرویس مدرسه به دانش‌آموز دختر

فرماندار ماهشهر از تعرض راننده سرویس مدرسه دخترانه به یکی از دانش‌آموز دختر  خبر داد.

محسن بیرانوند در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در هفته جاری راننده یکی از مدارس دخترانه دبیرستان ماهشهر به علت غیبت چند روزه، راننده دیگری را جایگزین خود کرده و راننده جایگزین در راه برگشت قصد تعرض به آخرین مسافر خود را داشته است اما با مقاومت دانش‌آموز مواجه شد.

وی با بیان اینکه هیچ گونه تجاوزی انجام نشده است، افزود:

در پی این تعرض بین این فرد و دانش‌آموز درگیری ایجاد شده که دختر دانش‌آموز در مقابل تجاوز فرد مقابله کرده و از ماشین خارج شده است.

فرماندار ماهشهر با بیان اینکه خانواده‌ این دانش‌آموز شکایتی در این زمینه تنظیم کرده‌اند، گفت:

از بازداشت شدن این فرد اطلاعاتی ندارم ولی پیمانکار حمل و نقل این مدرسه، قرارداد پیمانکاری‌اش لغو شده است.

تعرض راننده سرویس یکی از نمونه‌هایی است که به صورت مستمر صورت میگیرد و به انواع مختلف توسط حکومت متجاوز تکذیب میشود.

همه خبرها وارونه میشود و همه خبررسانها به نوعی تحت تعقیب قرار میگیرند..عبدالله بزرگزاده که به تجاوز دختران ایرانشهری اعتراض کرد تا جایی شکنجه شد که حتی روی او اعدام مصنوعی نیز انجام دادند.

کودکان در فرهنگ کثیف تجاوز در اماکن مختلف مورد تعدی و تجاوز قرار میگیرند. هنوز از شوک تجاوز ناظم مدرسه معین تهران را فراموش نکرده بودیم که تجاوز رییس انجمن اولیا و معلمان و مدرسه ای در اصفهان هوشیارمان کرد. و هنوز این را نتوانسته بودیم فراموش کنیم که تجاوز به پسرکان شوشتر به گوشمان رسید، پسران مظلومی که از صحنه تجاوز برای ترساندن آنها توسط متجاوز فیلم گرفته میشد. ه
نوز تجاوز به دختران ایرانشهری را فراموش نکرده بودیم که تجاوز نماینده مجلس سلمان خدادادی از طرف زنانی که برای راه‌ انداری کارشان به نزد او میروند خبرساز شد.

امام مگر میشود هیچکدام از اینها را فراموش کرد.  در حکومتی که روز اول پایه و بنیادش با تجاوز و قتل و غارت مردم ایران اجین شده است و از روز اول بر همین اساس پایه گذاشته شد.

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy