گم شدن پل ۲۰میلیارد تومانی در پروژه جاده‌سازی پلدشت – مرگنلر

46
گم شدن پل ۲۰میلیارد تومانی در پروژه جاده‌سازی پلدشت – مرگنلر
گم شدن پل ۲۰میلیارد تومانی در پروژه جاده‌سازی پلدشت – مرگنلر

 پس از گم شدن دکل نفتی، حالا خبر از گم شدن پل ۲۰میلیارد تومانی میرسد.

مدیرعامل منطقه آزاد در این رابطه میگوید: در پروژه جاده‌سازی پلدشت – مرگنلر یک پل به‌مبلغ ۲۰میلیارد تومان گم شده است.

برای جلوگیری از فاش شدن این دزدی بزرگ رسانه‌های حکومت مشغول ماستمالی و رفع و رجوع خبر هستند و بشدت برای آن تلاش میکنند که یک طوری آن را زیر خاک کنند.

روزنامه آفتاب نوشت: با توجه به بازتاب‌ها‌ی این خبر در سطح استان و آنچه یکی از مدیران این منطقه «پرهیز از انتشار اخبار منفی و مصالح بالاتر» عنوان کرد، مدیران منطقه آزاد ماکو تا حدی مواضع خود را تعدیل کردند.

این منبع درباره گم شدن پل افزود: گم شدن اموال دولتی در سالهای اخیر بارها به سرتیتر اخبار بدل شده است، پس از گم‌شدن دکل نفتی، این‌بار یک پل به‌مبلغ ۲۰میلیارد تومان گم شده است.

خبرگزاری فارس در آذرماه سال ۹۴ درباره گم شدن یک دکل نفتی نوشته بود:

در جریان خرید این دکل نفتی دو دلال نفتی مشارکت داشته‌اند که یکی از آنها محمد حسن مهاجرانی بوده است که برای این قرارداد ۳۰۰ میلیون تومان پیش ‌پرداخت گرفته است.

او که با دلال اصلی این دکل به نام رضا مصطفوی طباطبایی داد و ستد داشته است در ازای هر قراردادی که به‌منظور خرید تجهیزات نفتی برای وی منعقد می‌کرده ‌۴۰ درصد سهم می‌برده‌است.

یادآوری می‌شود دکل حفاری نفت فورچونا در دولت محمود احمدی‌نژاد با واسطه‌گری شرکت اماراتی دین (DEAN) به‌مبلغ ۸۷ میلیون دلار به ایران فروخته شده، اما به‌جای ایران مستقیم به خلیج مکزیک رفت.

گم شدن پل مزبور در جریان یک پروزه راهسازی در ماکو در زمانی روی میدهد که وضعیت اقتصادی ایران در وخیم ترین وضعیت خود بوده است.

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy