تا الان اخراج آقازاده‌ها از آمریکا به چه نقطه‌ای رسیده

122
تا الان اخراج آقازاده‌ها از آمریکا به چه نقطه‌ای رسیده
تا الان اخراج آقازاده‌ها از آمریکا به چه نقطه‌ای رسیده

برایان هوک نماینده ویژه وزارت خارجه آمریکا در امور ایران درباره حضور و اخراج آقازاده‌ها از امریکا در پاسخ مجری صدای آمریکا که از وی درباره اقامت آقازاده‌های ایرانی از وی سوال کرده بود گفت:

فرزندان تعداد زیادی از مقامات رژیم ایران در آمریکا زندگی میکنند.
مقامات رژیم ایران شعارهای مرگ بر آمریکا میدهند و آمریکا را شیطان بزرگ خطاب می‌کنند، و روز دیگر فرزندانشان را برای زندگی به اینجا می‌فرستند، بیانگر عمق دورویی و سیاست یک بام و دو هوای رژیم ایران است، و مردم ایران نیز بر این موضوع واقفند.
آقای هوک افزود: یکی از پیامدهای «بزرگترین کشور حامی تروریسم در جهان» بودن، اعمال محدودیت‌های ویزایی بر آنها از سوی آمریکا و کشورهای دیگر است.
رژیم ایران به اندازه کافی به ما اطلاعات نمی دهد.
آنها خوب می‌دانند که باید چه کار کنند و چه رفتارهایی را باید تغییر دهند.
مردم ایران می‌بینند که فرزندان مقامات رژیم اینجا هستند؛ آن هم رژیمی که دریافت روادید را برای مردم خود بسیار سخت کرده است.

ما در فکر تغییر این وضع هستیم تا آینده بسیار بهتری را همراه با مردم ایران داشته باشیم.

پیش از این شبکه «ان بی سی» اخیرا خبر داده بود که خانواده‌های آمریکایی‌های زندانی در ایران در نامه‌ای از دولت دونالد ترامپ خواسته‌اند که ویزای فرزندان مقام‌های بلند‌پایه حکومت جمهوری اسلامی که در آمریکا حضور دارند را لغو کند.

پیش از این واشنگتن تایمز با تیتر آقازاده‌ها زیر ذره بین درباره وضعیت زندگی آقازاده ها در آمریکا نوشته بود.

روزنامه واشنگتن تایمز با اشاره به فهرست آقازاده‌های ایران که در آمریکا زندگی می‌کنند، به دولت ترامپ پیشنهاد کرده محتاطانه‌تر عمل کند.

این روزنامه با اشاره به فهرست  آقازاده‌های ایران نوشت: وزارت خارجه آمریکا باید این فهرست را که در آمریکا زندگی می‌کنند نگه دارد. حضور آنها در امریکا یک امتیاز است نه یک حق.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy