نشست تخصصی آبفای اهواز با فریادهای خشمگین کارگر فولاد سر نماینده خراب شد

39

شب گذشته یکشنبه ۱۸آذر۹۷ جمعی از کارگران گروه ملی فولاد در یک نشست تخصصی برای بررسی مشکلات آب و فاضلاب کلانشهر اهواز شرکت کردند.

این نشست تخصصی با حضور نمایندگان اهواز در مجلس و مدیران حوزه شهری  و آبفا در مسجد جوادالائمه پادادشهر اهواز، برگزار شده بود.

نشست وقتی که نماینده اهواز شروع به صحبت درباره مافیا کرد توسط یکی از کارگران گروه ملی فولاد اهواز به هم خورد.

این کارگر که بشدت خشمگین بود فریاد می‌کشید میگویی مافیا چرا اسم این مافیا که زندگی ما را به باد داده است را نمی‌آوری همه تان میگویید مافیا یکی اسمش را نمی‌آورد.

هیچ کدام از کارگزارانی که تلاش میکردند سخنرانی نماینده اهواز دچار اختلال نشود، موفق به خاموش کردن این کارگر محروم نشدند.

صحبتهای این کارگر در نشست تخصصی آبفای اهواز توسط  دیگر کارگران فولاد اهواز پشتیبانی شد و آنها هم به نماینده گفتند که چرا کلی گویی میکند و اسم مافیا را نمی‌آورد.

یکی از حاضرین در جلسه می‌نویسد: همه شان از فساد میگویند همه شان هم طوری میگویند که انگار کسی هست که نمیشود اسمش را برد بگویید اسم اصل کاری را بگویید.

بگویید که سپاه پاسداران همه مال و منال مردم ایران را خرج درست کردن خانه برای لبنانی ها و عراقیها و درست کردن زیر گذر برای کربلا و درست کردن مسجد برای یمن و هزار امکانات دیگر کرده است. چرا؟

چرا خرج همه جا می کنند الا خرج مردم خودشون مگر اینها عرب هستند که اینقدر به عربها رسیدگی میکنند؟

یا اینکه موضوع چیز دیگری است که ما خبر نداریم؟

بگویید آیا خود ولی فقیه می چاپد این مافیا کیست که هست ولی میترسید اسمش را بیاورید.

ظریف هم که اومد نوکش رو داد میخوان استیضاحش کنند.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy