دانشگاه آزاد تهران – خامنه‌ای هدف حمله دانشجویان قرار گرفت – باید خون گریست

208

امروز ۱۹آذر۹۷ در برنامه‌ی تریبون آزاد دانشگاه آزاد تهران یکی از دانشجویان با حمله به خامنه ای گفت: باید به حال این مردم خون گریست که شما رهبر هستید! مسئول همه قضایا رهبر است.

این دانشجوی دانشگاه آزاد تهران که خود دوره انتخابات طرفدار روحانی بود و مردم را به رای دادن تشویق می‌کرد، حالا می‌گوید انتخاب بین بد و بدتر بازی حکومت بوده…

من در شهرک غرب راه میرفتم و برای آقای روحانی تبلیغ میکردم هر کس میگفت من برای چی باید رای بدهم نیم ساعت براش توضیح میدادم دلایلی که ما باید رای بدیم چی هست!

خیلی از حرفام این بود که بین بد و بدتر بد رو انتخاب کنیم که اینهم بازی سیاسی نظامه که نزدیک انتخابات شرایط رو عوض میکنه همیشه دو حزبی میکنند تا ما بزنیم تو سر اونا رای بدیم اونا بزنن تو سر ما رای بدن!
همین دوستانی که اینجا واسادن و شنونده خوبی نیستن هیچوقت نبودند و نخواهند بود واگر بودند چهل سال پیش این اتفاقات نمی افتاد!
من چند تا سوال دارم ما تو این چهل سال چکار کردیم؟ ما تو این چهل سال از کی عذرخواهی کردیم؟ ما تو این چهل سال به چه کسی جوابگو بودیم و به چه کسی درست جواب دادیم؟
به نظر من نه امیدی تو این صحبتها هست و نه توی ساختمونهای این دانشگاه پیدا میشه و نه تو بازار هست و نه توی ذهن مردم با پیرمرد و پیرزن صحبت میکنم هیچ امیدی نداره با جوون صحبت میکنم هیچ امیدی نداره و اونجوری که به اون فهموندند که حرف آخر رو یه نفر میزنه
یکنفر باید جوابگو باشه همون کسی که چهل سال پیش به مجلس خبرگان ایستاد و خندید و گفت باید به حال مردم خون گریست که من رهبرشون باشم!
واقعا داریم میگرییم و واقعا باید به این حالمون گریست
دانشجوی دانشگاه آزاد تهران در بخش دیگری از سخنانش به ظریف جواب داد آقای ظریف خیلی شیک گفت جوونای ما انتخاب کردن که ما مقاومت کنیم ما هیچوقت اینو نگفتیم.
اگر جربزه و عقل داری یک تریبون آزاد بزار تا جوابت رو بدهیم!

یادآوری میشود: پس از مرگ خمینی جلسه فوق العاده خبرگان در ۱۴خرداد۶۸ برگزار شده است و خامنه ای را به عنوان رهبر انتخاب میکنند

خامنه ای سخنانش را با این جمله شروع میکند:‌ اولا واقعا باید خون گریست بر جامعه اسلامی که حتی احتمال کسی مثل بنده در اون مطرح بشه حالا اینی که من درباره این نمیخوام صحبت کنم مطلبی که این کار اشکال فنی داره اشکال اساسی داره من حالا عرض میکنم …. خود من واقعا لایق این مقام نیستم و من این رو میدونم شاید آقایون هم میدونید. اصلا از لحاظ فنی اشکال پیدا میکنه این قضیه! رهبری رهبری سوری خواهد بود نه رهبری واقعی!

تلگرام ما بپیوندید

https://t.me/Iran_news_ajancy