حمله با خودرو انفجاری به نیروی انتظامی چابهار و کشته شدن فرمانده انتظامی + فیلم

153

صبح امروز در حمله با خودرو انفجاری مقابل فرماندهی انتظامی شهرستان چابهار “ستواندوم داریوش رنجبر” و “سرباز وظیفه ناصر درزاده” کشته شدند.

یکی از شاهدان عینی حادثه چابهار گفته: عملیات حمله با خودرو انفجاری به مقر فرماندهی نیروی انتظامی که صبح امروز انجام شده است با هدف نفرات پاسگاه بوده است چون این پاسگاه نقش کثیفی در کشتن مردم سیستان و بلوچستان داشت.

عوامل این پاسگاه به بهانه‌های مختلف مردم را حتی به خاطر حمل گازوییل به رگبار میبستند و میکشتند.

معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: صبح امروز یک بمب در نزدیکی یکی از پاسگاه های انتظامی چابهار منفجر و چند نفر مجروح شدند.

محمد هادی مرعشی، معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان با تایید خبر انفجار در چابهار گفت:« در این حادثه صدای تیراندازی نیز از حوالی ستاد فرماندهی انتظامی چابهار در بلوار شهید ریگی شنیده شد.»

رحمدل بامری فرماندار چابهار نیز در خصوص حمله با خودرو انفجاری گفت: «با خودروی حامل موادمنفجره به ستاد انتظامی چابهار حمله کرده‌اند.» او با انتحاری خواندن این حمله افزود: «متاسفانه شدت و حدت مواد آنقدر بوده است که چهار شهید داشته‌ایم.»

سایت خبرنگاران جوان نخست خبر از “کشته شدن فرمانده انتظامی چابهار در حمله تروریستی” داد ولی لحظاتی بعد این خبر را از گزارش حذف کرد.

 تسنیم کشته شدن دو نفر را تائید کرده و از زخمی شدن ۱۵ نفر خبر داده است.

فرماندار چابهار افزود: این عامل انتحاری در یک وانت نیسان مواد منفجره به همراه داشته است و قصد ورود به فرمانداری انتظامی شهرستان چابهار را داشت که با مقابله نیروهای انتظامی موفق به ورود نشد و در ورودی مقر فرمانداری مواد را منفجر کرد.

برخی رسانه‌ها از شکسته شدن شیشه بسیاری از ساختمان‌های اطراف خبرداده‌اند.

تلویزیون حکومت از وقوع تیراندازی پس از این انفجار خبر داده. این حمله تروریستی دست‌کم ۲۹ کشته و زخمی بر جای گذاشته است.

وب‌سایت خبری «کمپین فعالین بلوچ» اما آمار کشته‌شدگان حمله با خودرو انفجاری را چهار تن و شمار مجروحان را ۳۳ تن اعلام کرده است.

لینک مشابه درگیری بین مردم محروم و نیروی انتظامی مسلح و کشته شدن یکی از عوامل انتظامی.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy