آدم سوزانی در پارک تهران مملکت بی صاحب یعنی ایران + فیلم

163

دو جوان در پارگها و فضاهای سبز شهر تهران اقدام به آدم سوزانی یعنی آتش زدن شهروندانی که در حالت استراحت هستند کرده و از عمل شنیع خود فیلم میگیرند.

آدم سوزانی در روز روشن انجام میشود و روی افراد بی‌خانمان و در یک مورد یک کودک کار است.

آزار و ادیت مردم بی‌خانمان تاکنون بارها توسط عوامل شهرداری اتفاق افتاده است از جمله زمستان سال گدشته که در جنوب تهران خودروی شهرداری از روی کارتن‌خوابها عبور کرد و تعدادی از آنها را کشت.

فضای اجتماعی با دیدن این فیلم بهت‌آور به حدی دچار شوک شد که پلیس تهران اجبارا گفت که این فرد صبح امروز دستگیر شده است.

ایلنا ناچارا وارد شد و با تایید این خبر نوشت:  با انتشار تصویر جوانی که در پارک‌ها و فضاهای سبز شهر تهران اقدام به آدم سوزانی و آتش‌زدن شهروندان کرده بود، پلیس تهران تحقیقات جهت شناسایی و دستگیری این فرد را آغاز کرد.

با بهره‌گیری از این اطلاعات نهایتا یکی از مجرمین سابقه‌دار در جنوب تهران به نام مهدی. ع معروف به مهدی پیتی شناسایی و بامداد امروز پنجشنبه ۱۵ آذرماه دستگیر شد.

نکته عجیب اینجاست که دو جنایتکار آتش به اختیار به راحتی در اماکن عمومی اقدام به آدم سوزانی میکنند و کسی جلودارشان نیست و به راحتی از اقدام خود فیلم تهیه میکنند. اما وقتی یک نفر توی یک پستو شعار ضد حکومت بدهد مامور حکومتی بلافاصله حاضر میشوند و اقدامات پلیس ویژه و غیر ویژه انجام میشود!

اما سوال اساسی اینجاست که آیا این آقا پسرها فرزندان مسولین حکومت و از خودیها نیستند که فقط برای ایجاد وحشت در جامعه ول شده‌اند و آرامش مردم را سلب میکنند؟

اما چه پاسخی وقتی گشت ارشاد دختر دانشجو را داخل دانشگاه زیر‌ میگیرد مملکتی است که وحوش برما حاکمند.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy