قاچاق مواد مخدر توسط سپاه پاسداران برای درآوردن خرج تروریسم

331
قاچاق مواد مخدر توسط سپاه پاسداران برای درآوردن خرج تروریسم
قاچاق مواد مخدر توسط سپاه پاسداران برای درآوردن خرج تروریسم

نقش سپاه پاسداران برای بدست آوردن منابع هنگفت مالی برای پیشبرد اهداف تروریستی از قاچاق مواد مخدر استفاده میکند و این در صدر نگرانی‌های داخلی و جامعه بین‌الملل قرار دارد.

 سپاه پاسداران به طور مستقیم و غیر مستقیم نقش کلیدی در گسترش اعتیاد دارد. سران سپاه، دست اندرکار انتقال مواد مخدر از مرزهای شرقی به سوی مرزهای غربی و جنوبی و توزیع وسیع و ارزان مواد مخدر در داخل کشور هستند.

 سرانه مصرف مواد مخدر در ايران بالاتر از ساير کشورهای دنياست و هر ۳ دقيقه يک نفر به مواد مخدر معتاد می‌شود.

 سپاه تریاک افغانستان را در داخل ایران به هروئین و مُرفین تبدیل و با همکاری باندهای تبهکار آن را به سرتاسر جهان قاچاق می‌کند.

آنان از قاچاق مواد مخدر برای پیشبرد فعالیت‌های تروریستی خود استفاده می‌کنند.

 در سال ۲۰۱۲ وزارت خزانه‌داری آمریکا نام «غلام‌رضا باغبانی» را به لیست قاچاقچیان مواد مخدر اضافه کرد.

باغبانی از فرماندهان ارشد «نیروی قدس سپاه» به قاچاقچیان افغانستانی اجازه می‌داد به داخل مرزهای ایران تریاک و مواد شیمیایی مورد استفاده در تولید هروئین قاچاق کنند.

پیش از این هربرت مک مستر مشاور ترامپ در امور امنیت ملی آمریکا، سپاه پاسداران ایران را به قاچاق مواد مخدر از افغانستان متهم کرد.

وی با سخنرانی در «بنیاد دفاع از دمکراسی» گفت:«سپاه پاسداران با قاچاق موادمخدر از افغانستان برای پولدار شدن استفاده می کند.

«آنها جهان را مسموم می کنند و از این پول برای کشتن مردم استفاده می کنند.

سپاه پاسداران که یک شبکه جنایی بین المللی است به خرید و فروش آدم ها، سلاح، سوخت و نقل و انتقال پول و دیگر کالاهای ممنوعه» به دیگر کشورها اشتغال دارد تا «پول هرچه بیشتری به جیب بزند».

همین الان سرانه مصرف مواد مخدر در ایران بالاتر از سایر کشورهاست، همزمان آمار سرکوب در ایران نیز بالاتر از سایر کشورهاست.

آمار دانشجویان و جوانان معتاد در ایران بالاتر از سایر کشورهاست و همه اینها به هم ربط دارند.
سپاه در داخل ایران از اعتیاد برای جلوگیری از اعتراضات و به مثابه سرکوبی استفاده میکند هرگز با گران شدن کالاها مواد مخدر در ایران گران نمیشود!

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy