سند استعفای دسته‌جمعی همه نمایندگان استان اصفهان به مجلس

117
سند استعفای دسته‌جمعی همه نمایندگان استان اصفهان به مجلس
سند استعفای دسته‌جمعی همه نمایندگان استان اصفهان به مجلس

امروز چهارشنبه ۱۴آذر۹۷ استعفای دسته‌جمعی نمایندگان اصفهان به مجلس داده شد متن نامه به شرح زیر است:
با سلام و احترام همانطور که مستحضرید و در یک مورد در حضور جنابعالی با وزیر محترم نیرو مشکلات آب در استان اصفهان مورد بحث و بررسی قرار گرفت متاسفانه با توجه به اینکه آقای رئیس جمهور در فعالیتهای تبلیغاتی انتخاباتی احیا رودخانه زاینده رود را در حضور مردم اعلام و سالها از آن قرار میگذرد.

احیا زاینده رود که هیچ، سازمان برنامه و بودجه علی رقم پیگیری بسیار زیادی که انجام داده حتی از گذاشتن اعتبار در ردیف مرتبط با تامین آب شرب ( که در سال جاری تا مرز بحرانی جلو رفت) خودداری کرده است.

لذا در صورتیکه نتوانیم حداقل حق مردم استان و جمعیت چندین میلیونی را برای تامین آب شرب آنها از طریق این دولت تامین نماییم دلیلی در حضور در مسئولیت نمایندگی نمی بینیم.

ما امضا کنندگان زیر استعفای خود را تقدیم و از زمان تقدیم در حضور در صحن و کمیسیونها خود داری میکنیم تا تکلیف مشخص گردد.

متن استعفای دسته‌جمعی نمایندگان اصفهان با اسامی و امضای آنها پیوست شده است.

ترکی، نماینده مردم فریدون شهر گفت: نامه استعفای دسته‌جمعی نمایندگان استان اصفهان امروز (چهارشنبه ۱۴ آذر) تقدیم هیئت رئیسه قوه مقننه شد.

نمایندگان به دلیل حذف پروژه‌های آب رسانی استان اصفهان از ردیف‌های بودجه سال آینده، نامه‌ای را تدوین و در آن استعفای خود را اعلام کردند

وی درباره دلیل استعفای نمایندگان استان اصفهان، اظهار داشت: نمایندگان به دلیل حذف پروژه‌های آب رسانی استان اصفهان از ردیف‌های بودجه سال آینده، نامه‌ای را تدوین و در آن استعفای خود را اعلام کردند.

نماینده مردم فریدون‌شهر در مجلس تصریح کرد: نمایندگان در انتظار سپری شدن مراحل قانونی استعفای خود هستند.

درگیری شدید کشاورزان با نیروی انتظامی ۴آذر۹۷

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy