تجاوز جنسی نایب رییس انجمن اولیا مربیان اصفهان به کودکان – تجمع اعتراضی

161
تجاوز جنسی نایب رییس انجمن اولیا مربیان اصفهان به کودکان - تجمع اعتراضی
تجاوز جنسی نایب رییس انجمن اولیا مربیان اصفهان به کودکان - تجمع اعتراضی

صبح امروز تعداد زیادی از خانواده های دانش‌آموزان یک مدرسه پسرانه  در اعتراض به تجاوز جنسی نایب رییس انجمن اولیا و مربیان مدرسه ای واقع در ناحیه ۴آموزش و پرورش تجمع کردند.

این تجمع پس از آن بود که شامگاه گذشته خبری مبنی بر تجاوز به تعدادی دانش آموز در مدرسه‌ای در ناحیه ۴ آموزش و پرورش شهر اصفهان در شبکه‌های مجازی منتشر شد.

مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت که در حال حاضر تحقیقات در این زمینه در حال انجام است و برخی از والدین دانش‌آموزان شکایتهایی مبنی بر تجاوز جنسی نایب رییس انجمن اولیا و مربیان دارند و پرونده این موضوع سریع تشکیل شده و به مراجع قضایی ارسال شد و فرد مورد اتهام نایب رییس انجمن اولیا و مربیان مدرسه بوده، دستگیر شده است.

یادآوری میشود که در تاریخ ۸ خرداد با شکایت والدین یک مدرسه پسرانه به نام معین در ناحیه دو تهران ناظم متجاوز دستگیر و به جرم خود نیز اعتراف کرد.

یکی از اولیای دانش آموزان گفت: پسر من از چند ماه پیش پرخاشگر و به شدت عصبی شده بود و حتی ما تصور می کردیم او دچار بیماری شده است.

او را پیش پزشک بردیم و روند درمان برای پرخاشگری او ادامه یافت تا اینکه پسرم گفت در مدرسه چه بلایی به سرش آمده است.

اینطور که پدر دانش آموز یاد شده اعلام می کند ناظم مدرسه با پخش تصاویر مستجهن از طریق گوشی تلفن همراه، بچه ها را وادار به اعمال غیراخلاقی می کرده است.

تصاویری که پدر و مادر دانش آموزان از این مسئول مدرسه ارائه کرده اند نشان می دهد فرد یاد شده دستبند به دست و در حضور پلیس اقرار می کند او با پخش تصاویر فیلمهای مستهجن، بچه ها را تحریک به اعمال غیراخلاقی کرده است.

اما بعدا ناظم مدرسه معین که به چند دانش‌آموز تجاوز کرده بود. کم کم توسط قوه فاسد قضاییه اتهاماتش از تجاوز به تشویق به فساد تقلیل پیدا کرد! این فرد که با بیت آیت الله فاسد حائری نسبت داد بعد از مدتی طلبکار هم شد و با شکایت او شش نفر از والدین بچه‌های تجاوز شده بازداشت شدند.

البته این در حکومتی که در حوزه علمیه اش به طلبه تجاوز میشود و در خیابان و در همه جا بساط قتل و تجاوز و تعدی به ناموس مردم به راه است امری علی السویه است و مسولین کک‌شان هم برای این مقولات نمی‌گزد.

لینکهای مشابه

حسین اسماعیل‌پور که در حوزه علمیه توسط یک آخوند مورد تجاوز قرار گرفت دار زده شد

حقایق تکاندهنده از تجاوز، قتل و فساد افسار گسیخته کمیته‌های انقلاب خمینی

ماجرای تکان‌دهنده مجرم سابقه‌دار که از صحنه‌های تجاوز برای ترساندن پسران فیلم میگرفت

دنیا ویسی پس از تجاوز در مدرسه به قتل رسید

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy