کاربرد استفاده از پیاز در خانه داری بسیاری از مشکلات را برطرف می کند

62
کاربرد استفاده از پیاز در خانه داری بسیاری از مشکلات را برطرف می کند
کاربرد استفاده از پیاز در خانه داری بسیاری از مشکلات را برطرف می کند

کاربرد استفاده از پیاز در خانه داری بسیاری از مشکلات را برطرف می کند فقط کافیست از این ماده غذایی پر خاصیت استفاده بیشتری کنید. کاربرد پیاز در خانه داری و درمان برخی مشکلات نکات جالبی است که باید بدانید .پیاز یکی از موارد قابل دسترس و مفید در آشپزخانه ی همه ی افراد است و به عنوان یک طعم دهنده در غذا استفاده می شود اما از آنجایی که هر ماده می تواند چندین کاربرد و خاصیت داشته باشد پیاز هم از این قائده مستثنی نیست و در موارد خاص می تواند رفع کننده مشکل باشد به خصوص در خانه دارد.- پیاز در از بین بردن زنگ زدگی چاقو موثر است برای حل این مشکل چندین بار پیاز را با چاقو نصف کنید و بعد متوجه از بین رفتن زنگار می شوید.

-اگر از خون مردگی و نیش زنبور رنج می برید پوست پیاز برای درمان خارش و عفونت مناسب است. پیاز را در طول شب روی دست ببندید و بعد با عسل موضع درد را ماساژ Massage دهید.

– خمیر پیاز و آب به از بین رفتن آکنه کمک می کند . چون پیاز خاصیت ضد التهابی و آنتی باکتریایی دارد و به همین منظور از ماسک پیاز برای درمان آکنه استفاده کنید.

– برای از بین بردن بوی نامطبوع رنگ و لاک که برای سلامتی Health مضر است می توانید از تکه های پیاز کمک بگیرید.

– پیاز برای درمان گلو درد هم مفید است . مقداری پیاز را در آب بجوشانید و در صورت نیاز به آن عسل بیفزاید و روزی ۲ بار بنوشید.

اگر لباس شما بر اثر گرمای زیاد اتو، زردرنگ شد، می توانید یک پیاز را دو نیم کرده و روی پارچه کتانی بمالید. لکه های زردرنگ برطرف خواهند شد. بعد آن را چند دقیقه داخل آب سرد خیس کنید و بشویید.

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy