زهرا نوید‌پور جزییات تعرض سلمان خدادادی را در تلویزیون آذربایجان افشا کرد

6930

زهرا نوید‌پور زنی که چند سال قبل مورد تعرض سلمان خدادادی قرار گرفته بود. خوشبختانه اینقدر شجاعت دارد که دوام بیاورد و به جای از بین بردن خود و احساس بی آبرو شدن خود فاعل را بی‌آبرو کند.

زهرا نوید‌پور کوتاه نیامد و اینک در تلویزیون دولتی آذربایجان آبروی نه تنها سلمان خدادادی بلکه آبروی جمهوری اسلامی را برد

اینک بی آبرویی حکومت در شبکه جمهوری اذربایجان و رسوایی جهانی مجلس متجاوزین که به جای تنبیه متجاوز به وی پست و مقام میدهند.

بانو (زهرا نوید پور) که با حیله سلمان خدادادی عضو نماینده مجلس ایران مورد تعدی و بی‌حرمتی قرار گرفت، در پی اقدام های مکرر برای حق جویی خود بی نتیجه ماند از سازمانهای بین المللی و حقوق بشر در خواست حمایت کرد…

در این کلیپ زهرا نوید‌پور به طور کامل ماجرا را شرح میدهد که چگونه سلمان خدادادی برای اعمال شیطانی خود امکانات خاصی که در دفتر کارش دارد استفاده میکند.

از کتابخانه ای که تبدیل به تختخواب میشود و ..

سلمان خدادادی یکی از نمایندگان مجلس است که قبلا مدیرکل سابق اداره اطلاعات اردبیل و فرمانده سابق سپاه ملکان که اکنون نماینده مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی است کارنامه ای قابل توجه در حوزه جرایم کیفری دارد.

او که اکنون رئیس کمیسیون اجتماعی در مجلس است در سال‌های گذشته از بابت تجاوز به منشی خود و یکی از مراجعه کنندگانش متهم شده بود و مدتی را نیز در بازداشت به سر برده بود.

 حتی دوبار صلاحیت او برای شرکت در انتخابات رد شده بود که با دخالت شورای نگهبان منتفی شد.

کسانیکه مورد هتک حرمت توسط این جنایتکار قرار گرفته بودند با تهدید به سکوت وادار شده اند.

برای دانستن ماجرای کامل شکایتهای زهرا نوید‌پور میتوانید به لینکهای زیر مراجعه کنید.

نماینده متجاوز مجلس سلمان خدادادی از سوی دادستان دستگاه ولایت فقیه ترفیع درجه گرفت

فرمانده سپاه حتی به دختر همکار خودش هم تجاوز کرد – جزییات پرونده سلمان…

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy